Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 40-éves körüli leendő kismamák...

40-éves körüli leendő kismamákkal cserélnék tapasztalatot. Én 43-vagyok, és most szeretnék szülni, de nem gondoltam vólna hogy ennyire nehéz, pedig már van egy 22-éves lányom. Sorstársak 40-es éveinkben kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. jún. 7. 16:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is 43éves vagyok van már nekem is gyerekem de szeretnék én is szülni. December óta nem sikerül mert kiderült hogy nincs peteérésem, erre kaptam clostit most vagyok a 3. clostis hónapomon, keddre kéne nem megjönnie. Ha nem sikerül akkor megyek a menszi után átjárhatósáőgira és következő hónapba inszeminációra /a dokim mondta hogy hamarabb terhes legyek/.
2009. jún. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van két nagy lányom 15 illetve 13 évesek. Új párommal szeretnénk babát, tavaly véletlen lettem terhes, akkor nem tarthattam meg mivel olyan gyógyszert kaptam, mikor még nem tudtam, hogy terhes vagyok, ami miatt beteg lett volna. Akkor egyetlen egy alkalomból lettem terhes. Idén próbálkoztunk és 3. hónapban sikerült, de nem fejlődött rendesen és két hete, 9 hetesen művi úton kellett befejezni a missed ab-ot. Tehát úgy látom nem lesz könnyű összehozni egy babát ebben a kórban. Én 38 leszek, párom 42 lesz. Ja, és miómát is találtak ,amiért újabb műtét várható. Drukkolok nektek, hogy szerencsésebbek legyetek!
2009. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 39 éves múltam. Van egy 12 éves ikerpárom az előző kapcsolatomból ( ők spontán fogantak egy alkalomból:). A jelenlegi párommal 2 éve hiába próbálkozunk. Átesett egy herevisszér műtéten, mert a spermával volt gond, igaz a műtét nem hozott javulást. Nekem múlt héten volt az első inszeminációm, utána valószínű, hogy lombik lesz, mert nagyon szalad az idő! Azért jó hallani, hogy más is van rajtunk kívül aki ilyen "vén" fejjel áhitozik a babára.:)Soha nem gondoltam volna, hogy ez ennyire nehéz....úgy érzem, hogy versenyt futunk az idővel és valahogy mindig egy orrhosszal az idő jár elől. Azt hittem, hogy soha nem fogok 40 éves kor felett szülni, de nem így lett. Ha most megfogant a baba, már akkor is túl leszek a 4. x-en. De minél közelebb van, annál fiatalabbnak érzem magam.:) Remélem mindannyiunknak hamar sikerül, jó lenne!
2009. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy egypáran reagáltatok.Én ma megyek orvoshoz,nem hiszem hogy valami pozitívat tud még mondani de tudjátok ezek az idöpont kérések a dokinál!!! ezek is ki akasztanak!12-dikére nem várom a mensit 29 vagy 30-án volt peteérésem szerintetek??
2009. jún. 8. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!