Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valakinek az az első...

Volt valakinek az az első tünete, amikor babás volt, hogy folyamatosan evett?

Figyelt kérdés
Én ilyet még nem láttam, akármennyit eszem, éhes maradok és újra enni akarok. Egyébként nagyon keveset eszem alapból, 172 cm vagyok és 55 kg, szóval nem viszem túlzásba.
2012. febr. 27. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:

ajjaj..ÉN !

már 1 hete éhségrohamom van 3 napja teszteltem pozit,

első jel hogy kívántam a szénsavas kólát.

utána nem győztem enni a sós kekszeket.

ez elmúlt szerencsére, de minden nap baromi éhes vagyok mintha nem ettem volna.. hiába eszek nem lakok jól.

pedig muszáj lesz visszafognom magam mert nem akarok elhízni, inkább egész nap almát fogok enni meg répát de zabálni nem akarok ! :)

egyébként te elég vékonynak tünsz biztos csini vagy egyél csak mértékkel :)

2012. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 krisztivan ***** válasza:
Én nem tudtam hogy baba van a dologban de annyit kezdtem enni hogy otthon mát nem mertem elmondani a páromnak:-))Az elején mondtam hogy milyen éhes voltam ma!Kocsival jártam az országot és minden félét összeettem.Édes nápolyit sós ropival.Reggeliztem 8-kor de már 10-kor ennem kellett és 12-kor már néztem hol állok meg enni.És így ment az első trimeszterben,aztán ahogy jött úgy állt odébb a farkaséhség.Ami érdekes hogy életemben nem ettem ennyit és mégsem híztam csak 2kg a 3 hó alatt:-))
2012. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát én kívánni úgy semmit nem kívánok, inkább úgy érzem, akármit megennék és akármennyit bebőle :)
2012. febr. 27. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, olyan szép karcsúra fogytam az elején, hogy csak na! :)))) semmit, de semmit nem bírtam letuszkolni, csak és kizárólag narancslevet. :) de minden terhesség más, azt szokták mondani, hogy terhességben minden lehetséges, és mindennek az ellenkezője is. ;)

29 hkm

2012. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vasárnapra nem várom és folyamatosan csak ennék. :) 1 órája reggeliztem, de már az ebédet várom. Egész nap bírnék enni. Kívánni csak egyvalamit kívánok nagyon és az a chips! Kíváncsi vagyok, hogy csak a szervezetem szórakozik most velem, vagy valóban van bent valaki, akiről még nem tudok? :)
2012. febr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!