Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma csináltam meg a 2. tesztet...

Ma csináltam meg a 2. tesztet reggeli vizeletből, de negativ lett ez is! Márciusban 1 napig volt meg a menzeszem, vajon miért?

Figyelt kérdés
Tünetek:egész napos hányinger, fáj a derekam, befelé fordulos vagyok, és ma észre vettem hogy folyásom van(barnás)!Segitsetek Mi lehet? Lehet hogy baba lesz(örülnék)?
2008. ápr. 9. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia

Szerintem menj el az orvosodhoz,mert ha mar a marcius is mas mensi volt mint elotte,akkor ott "vminek vkinek" kell ott lennie.

Ismerosomnek volt olyan /par eve/,h a teszt nem mutatta ki,de meg a 3.sem,es az elso orvos sem latott semmit,de aztan megis kiderult,h baba vana dolgoban.

Ha elmesz az orvoshoz az artani nem art,es legalabb megnyugszol Te is,h nincsen semmi baj.

Nagyon drukkolok,h babas legyel

19 hetes kismama

2008. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon félek attól hogy nem baba!Nagyon csalódnék!Mitől lehetnek még ezek a tünetek?
2008. ápr. 9. 13:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem szpktam hőmérőzni de most kiprobáltam 36.8,ez szerintetek jelent valamit?
2008. ápr. 9. 13:14
 4/4 anonim válasza:
100%
A menses számomra semmit nem jelent terhesség jelzésnél amiota a kisfiammal az első 6 hónapot végig véreztem. Ugyhogy menj orvoshoz emelett az orvos se látta és a teszt se mutatta ki a moziba mozdult meg onnan vettem észre:)
2008. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!