Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha volt már sajnos egy abortus...

Ha volt már sajnos egy abortuszom, befolyásolja az későbbiekben (most), ha babát szeretnénk?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 9. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem igen.ha volt abortuszod akkor biztos azt is mondták,hogy lehet,hogy soha nem lehet.de rengeteg ellen példát ismerek.szoval csak nyugi és mindent bele!
2008. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jaj, most megijesztettél. Remélem azért összejön a baba, minél hamarabb.......
2008. ápr. 9. 11:04
 3/10 anonim ***** válasza:
nem állt szándékomban.szoritok nektek!
2008. ápr. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért ez nem ilyen "egyszerű", mint ahogy az első válaszoló írta, ha csak pl. a spontán megindult vetélések követő gyógykaparásokat nézzük. Szerintem nincs befolyással rá, főleg az számít, hogy amikor az abortuszod volt,mit mondott az orvos.
2008. ápr. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez 2éve volt, 24 éves voltam akkor. a doki az ég világon semmit nem mondott, megcsinálta a műtétet, elrakta a pénzt és annyit tett hozzá, hogy minden rendben volt/van.:)
2008. ápr. 9. 11:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem lesz baj! Nyugodj meg!
2008. ápr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia

Nekem is volt egyszer 2003-ban,es most ujra babas vagyok 18 hetes.

Akkor sajnos nem volt egeszseges a baba,de most minden rendben van vele.

Szoval szerintem a mai abortuszokat nem ugy csinaljak ahogy regen,nem annyira drasztikus.

Nyugodj meg minden renben lesz,es hamarosan baba lesz a pocakodban.

18 hetes kismama

2008. ápr. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia..nekem volt abortuszom 3 éve.és már akkor sem kapartak hanem vákumoztak vagyis nem sértik a méhet semmilyen formában..ezért ne aggodj..én most hagytam abba a gyogyszert és probálkozunk.tudod mennyi olyan nö van akinek több abortusza volt mint amennyi gyerek egy ovis csoportba járt???vagyis hajrá.,.én szoritok csak szorits nekem te is
2008. ápr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50-50-5 hogy lessz babád vagy nem.
2008. ápr. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

most hagytad abba a gyógyszert te is?

én is most hagytam abba, lassan egy hónapja, szted mennyi idő múlva eshetek teherbe?

2008. ápr. 10. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!