Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbét kezdtem, ez normális?

Görbét kezdtem, ez normális?

Figyelt kérdés

31-38 naposak a ciklusaim és most elhatároztam hogy hőgörbét csinálok!

Fura volt ez a hónap,mert semmi nem jelezte a mensit és pár nappal előtte volt csak sűrű krémes fehér folyásom és hasszurkám jobb oldalt előtte való nap ami nem megszokott!

Most pedig a hőm 37 és 37,1!

Azért érdekes mert egyszer már mértem hőt,de csak mensi előtt pár nappal mensiig és ott szépen látszott hogy mensi napján leesett 37,2ről 36,8ra!

Akkor most ez mit jelent hogy ma fentebb volt mint tegnap?

Lehetséges a peteérés?

Köszi a válaszokat!


2012. febr. 24. 09:14
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Offoló!

Ühhüm,szuper...csak hogy még mindig nem a kérdésemre válaszoltál és engem baromira nem érdekel hogy ő kit fáraszt meg kit nem!

Ne haragudj ha megbántottalak,nem volt szándékos,de ehelyett írhattál volna ellen véleményt aztán majd eldöntöttem volna melyikőtöknek hiszek és fogadom meg a tanácsát!

Egyébként itt nem várhatok orvosilag tökéletes és helytálló véleményre,ez benne van a pakliban,de attól függetlenül értékelem hogy szánt időt és a KÉRDÉSEMRE válaszolt!


De ha már itt vagy légyszi írd le hogy te mit gondolsz a fennálló helyzetről!Késői peteérés?:)

Kösziiiiii :D

2012. febr. 24. 17:41
 12/12 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Sajnálom, hogy ilyen egyoldalúan állsz a dolgokhoz, csak azért linkeltem be azokat a bizonyos oldalakat, hogy magad is meggyőződhess arról, hogy ki hiteles, ki nem.... De úgy tűnik, arra már nem veszed a fáradtságot, hogy utánaolvass....

Azt meg azért te sem gondolod komolyan, hogy nem állt szándékodban megbántani engem azzal a kijelentéseddel, hogy "Ha a mondatvégi jelek duplázása a legnagyobb szívfájdalmad az életben akkor csak gratulálni tudok!"....


Áttérve kérdésedre, akár késői peteérésről is lehet szó, de azt jó lenne tudni, hogy hányadik cn.-on érezted a hasszurkát, ill., hogy ezt megelőzően mikor voltatok együtt (esetleges beágyazódás?). És maga a vérzés mennyisége és színe is fontos szempont lenne a meghatározás érdekében.

Azóta hogyan alakult a ciklusod?

2012. febr. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!