Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbét kezdtem, ez normális?

Görbét kezdtem, ez normális?

Figyelt kérdés

31-38 naposak a ciklusaim és most elhatároztam hogy hőgörbét csinálok!

Fura volt ez a hónap,mert semmi nem jelezte a mensit és pár nappal előtte volt csak sűrű krémes fehér folyásom és hasszurkám jobb oldalt előtte való nap ami nem megszokott!

Most pedig a hőm 37 és 37,1!

Azért érdekes mert egyszer már mértem hőt,de csak mensi előtt pár nappal mensiig és ott szépen látszott hogy mensi napján leesett 37,2ről 36,8ra!

Akkor most ez mit jelent hogy ma fentebb volt mint tegnap?

Lehetséges a peteérés?

Köszi a válaszokat!


2012. febr. 24. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szia!!hol tartasz a ciklusba??
2012. febr. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát na ez az hogy a 2. nap!Tegnap jött meg!
2012. febr. 24. 09:25
 3/12 anonim ***** válasza:
akkor 2 napja van meg és még nem eset le s hőd!!jól értem!!mennyire van meg??hőgörbéd nincs??vagy ez az első hőgörbés hónapod??
2012. febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Bocsi azt hittem érthetően írtam le!:)

Igen ez a második ciklus napom és még nem esett le a hőm!

Pedig mikor anno mértem pár napig leesett azonnal!

Sajnos nincs görbém,most kezdtem el csinálni rendesen!

Normálisan meg van!

2012. febr. 24. 09:38
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem se mindig azonnal esik le a hőm!legalább is nem mindig sok tizedet most is csak 2 tized volt másnap még lejjebb ment de akkor már meg is jött!
2012. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De nekem már tart a menstruációm,és nem hogy leesik hanem ma fentebb ment 1 tizedet és ezért nem értem!


Az "offos"-nak:Ha a mondatvégi jelek duplázása a legnagyobb szívfájdalmad az életben akkor csak gratulálni tudok!Most nem mindegy miért írja úgy?A kérdésemre válaszolj vagy ne írj!Köszönöm!

2012. febr. 24. 10:12
 7/12 anonim ***** válasza:

menszi előtt nem mérted így nem lehet igazán tudni mikor eset le!vagyis ha arra gyanakszol,hogy most volt a pé-d!érted?én most arra gyanakszom,hogy nekem most volt a pé-m!elég érdekesen alakul a görbém!

ilyen most:

[link]

de jelzem csak gyanakszom!duplázó!

2012. febr. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Duplázó!:)

Nem tudtam hamarabb mérni,mert nagyon ingázik a mensi napja és pont mikor el akartam kezdeni már meg is jött a nagy semmiből...de leesni biztos nem esett le mert az alaphőm 36,6 körül van ez biztos!Ezért nagyon furcsállom ezt a 37-es hőt!

Azért is gyanakszom mensi előtti/körüli peteérésre mert a folyásom se akkor és olyan volt mint szokott!

Amúgy köszönöm a válaszaidat!:)

2012. febr. 24. 10:32
 9/12 anonim ***** válasza:
értem!de te is értetted miért írtam ezt?ha szépen fent marad a hőd akkor lehet meg volt a pé-d!ja meg az ovud is meg volt már!duplázó!
2012. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az offoló vagyok megint.


Sajnos nem az a legnagyobb problémám, hogy ki hogyan alkalmazza a magyar nyelvtant a virtuális életében, de "kirohanásomra" magyarázatként szolgálva belinkelek neked 2 oldalt a "duplázód" által kiírtak közül, hogy te is lásd, mennyire szakértő az éppen aktuális tanácsadód.


Itt 35 oldalon keresztül sikerült a végletekig lefárasztania, érdemes elolvasni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Itt már mással levelezett:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Egyébként a te stílusod sem gyenge...

2012. febr. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!