Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha eddig minden hónapban volt...

Ha eddig minden hónapban volt ovu fájdalmam, és most nem akkor nem ovuláltam? Létezik az, hogy volt, de nem éreztem?

Figyelt kérdés
Uh-on 14 napon(2 hete,most elkezdtem vérezni)21mm domináns tüszőt látott(aminek olyan alakja volt,mint amit úgy láttam interneten,hogy ovu előtti nap olyan) a doki,de nem fájt azóta a hasam picit sem. A domináns tüsző repedőképest jelent?
2009. jún. 6. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem hőmérőztél, akkor sajnos nem tudjuk megmondani, hogy volt-e tüszőrepedés, vagy sem.


Nálam nem mindig van fizikai jele a tüszőrepedésnek. jelesül: fájdalom sosincs, de az esetek többségében szokott lenni egy erős hányinger azon a napon. Minden nő más, és minden ciklus is más.


És még az is előfordulhat, hogy ez a tüsző nem félidőben, hanem valamikor később reped meg, akár a vérzésed alatt is megrepedhet. Így szokott előfordulni, hogy van, aki a vérzése előtt, után, alatt esik teherbe.

2009. jún. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!