Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy nincs már ovus...

Lehet hogy nincs már ovus fájdalmam mert?

Figyelt kérdés
esetleg amikor megért a pete már találkozott is a kiskatonával mert hogy ő ott várt rá, hogy kiszabaduljon, ( mert hogy elötte való nap voltunk együtt) és azért érzem kevésbé a petefészek szurkálást? szóval lehet hogy már ezért nem érzem olyan intenzíven ahogy mindig szoktam??
2011. szept. 1. 16:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezért nem érzed. Ilyenkor még nem érezni semmit és ha érzel valamit az valszeg más miatt van.
2011. szept. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ugy értem hogy most van ovus fájdalmam mostanra is kell lennie, de nem olyan intenzív mint mondjuk mult hónapban, az baj? meg hogy ha összebarátkoznak esetleg az én kiszabadult petécském meg a kiskatona hogy akkor el is mulik ez a szurkálás ami ugye az ovus fájdalom vagy azért megmarad minden ugyan ugy?
2011. szept. 1. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!