Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok valamit a görbémről?

Mondanátok valamit a görbémről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 23. 10:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy a 22. nap megvolt! Nagyon szép a görbéd, drukkolok!
2012. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, értelmező olvasást érdemes lenne gyakorolni. A hozzászólód azt kérdezte, hogy a terhességedből, aminek a görbéjét belinkelted, kislány született-e...


Borzalmas a stílusod.

2012. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Igen,a 10:37-es szerintem is azt kèrdezte,kislànyod szuletett-e abbol a terhessègbol...

(Az is lehet,hogy a kèrdezonek is azon a napon van ovuja,igy kivàncsi a Te esetedre,hogy esetleg mire szàmithat...Ezt simàn el tudom kèpzelni)

2012. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Akkor bocsánatott kérek mindenkitől BOCSI. Ha azt szereted volna kérdezni hogy kislány lett e a baba? Nem kisfiú lett. Már 7 napja nagyon beteg vagyok ugyhogy egy kicsit ideges vagyok émejgek és a gyomrom fáj minden egyes étkezés után.
2012. febr. 23. 12:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Mit kell itt ennyit vergődni,nem értem! Csinálj tesztet,ha rosszul vagy! Vagy menj orvoshoz! Ennyi! Amúgy teljesen egyetértek az előttem szólókkal: ilyen stílussal ne tegyél fel kérdést inkább..
2012. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ha viszont beteg vagy, akkor értelmetlen a görbét elemezni, mert egy betegség megemelheti a hőt, kitolhatja a peteérést stb. Így végképp nincs rajta mit kiértékelni...


(Azt csak zárójelben jegyzem meg, hogy attól, hogy egyszer megnézte a doki és a 18 napon volt pé-d, attól még nem kell minden ciklusban hogy így legyen. Én közel 7 éve hőmérőzöm és a második gyerekem után rendszeresen az erős hasszúrka után 2-4 nappal volt pé, úgyhogy ennyit az érzésekről...)


Jobbulást!

2012. febr. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!