Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mondanátok valamit a görbémről?

Mondanátok valamit a görbémről?

Figyelt kérdés
[link]
2012. febr. 23. 10:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Hát sokat nem lehet róla mondani, mert a ciklusod első felében nem mérted (vagy nem jelölted).

ÍGy nem értékelhető, még a peteérést se lehet biztonsággal megállapítani, mert lehet pont akkor volt, amikor nem mérted.


Mi volt az oka, hogy ebben az időszakban nem mértél?

2012. febr. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Korábban lehetett a peteérésed, mint ahová a gép húzta, de mivel igen foghíjasan mértél, így nem kiértékelhető.

Viszont a peteérés körülbelüli helyén közel s távol nem volt együttlét (már ha mindent jelöltél), így én babával nem számolnék...

2012. febr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én 22. re tenném a pé!

De ha tényleg csak annyiszor voltatok együtt ahogy fel van tüntetve akkor nem sok esély van a babára!!

2012. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért nem mértem mert tudom hogy mikor szokott megrepedni a tüszőm. 32 naposak a ciklusaim, mindig a ciklus 18. napján szokott megrepedni,onnan tudom hogy már használtam ovulácios tesztet és persze azon a napon nagyon erősen feszül és görcsöl a petefészkem. Miután kiszabadul a petesejt szinte minden görcsölés elmúlik,szinte megkönnyebbülök. Itt az előző terhességem görbélye: [link]
2012. febr. 23. 10:20
 5/16 anonim ***** válasza:

De ha azt tudod, hogy a 18. napon volt az ovuláció, akkor mi a kérdés?


A görbét általában arra használjuk, hogy az ovut be tudjuk lőni, és jó LEHET egy terhesség valószínűsítésében, de másra nemigen. Főleg mivel a hő akár a mensi napjáig is fentmaradhat, és egyből megjöhet, amint leesik.

Ha arra nem használod, hogy az ovut megállapítsd, akkor minek?

Nem bántásból kérdem, tényleg érdekel:)

2012. febr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Bocs, de az előző terhességednél is a 21-22 nap között volt ovulációd...

Kislány?

2012. febr. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele hogy a hőgörbe, ovuláció megállapítására szolgál,megszokásból nézegetem. 2009. Márciusától mérem és vezetem hőmérsékletem, ilyenkor már azért kezdem sejteni hogy most lesz e belőle valami vagy sem. A kérdést meg azért tettem fel mert érdekel más véleménye is.
2012. febr. 23. 10:55
 8/16 A kérdező kommentje:
A 18. napon van tüszőrepedésem ezt már nőgyógyászom is megállapította.
2012. febr. 23. 10:57
 9/16 A kérdező kommentje:
Kislány a nénikéd ha összejönne ez a terhesség ő már a harmadik gyerekem lenne.
2012. febr. 23. 11:11
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezzel a stílussal ne kérjél segítséget senkitől, már ne is haragudj...
2012. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!