Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Clostilbegyt mikor kezd...

A Clostilbegyt mikor kezd hatni, már a szedése alatt, vagy folyamatában csak utána peteérésig?

Figyelt kérdés
Az 5 napra gondolok, ami alatt a gyógyszer kezd hatni, kellene érezni valamilyen reakciót? Petefészek görcsölgetése stb.
2009. jún. 6. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A második clostis hónapban vagyok. Az elsőnél és a másodiknál is kb a 10-ik naptól éreztem, hogy feszül, görcsölget a hasam. Az első adagnál a 13-ik naptól nagyon fájt a derekem is egészen a tüszőrepedésig, ami a 19-ik napon volt. Most mégcsak a 13-ik napon tartok, de már érzem a hatását. Én az 5-ik naptól szedtem 5 napon át 2x1 szemet. Múlt hónapban szép peteérésem volt, csak sajna férjem külföldön dolgozik és azt gondoltam , hogy a 13-ik nap körül lesz pém és akkor jött haza, utána héten már nem tudott, így lecsúsztunk róla :(
2009. jún. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is megéreztem az első clostys hónapban, hogy mikor van a PÉ-em, előtte pedig sosem. De nyilván ez is egyénfüggő!Nekem úgy szurkált mind a két petefészkem, hogy majdnem hülyét kaptam! :)
2009. jún. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!