Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hormonális ingadozás lehet?...

Hormonális ingadozás lehet? Vagy egy tesztelést megér?

Figyelt kérdés

Május 22-én megjött a mensim rendesen, de másnap már csak éppen hogy volt valami, utána meg csak pár csepp. Aztán nagyon hamar elkezdett emelkedni a hőm, azt hittem korai pé lesz, de ezt a folyás dolgot nem értem. Mindig pé előtt szokott lenni, most meg utána, de elég sok és még mindig tart. Két alkalommal enyhén véres volt. A 36,7-es leesés lehet, hogy azért volt mert aznap kitakarózva ébredtem. Azt nem hiszem, hogy előző ciklusban pé-kor terherbe estem volna, hiszen akkor nem jött volna meg. Viszont a párommal próbálkozni szoktunk Jónás napokon is, ez május 20-ra esett (nem igazán hiszek benne, de kár lenne kihagyni). Úgy számoltam, hogy akkor kb. május 27-én kellett volna elkezdődnie a beágyazódásnak, és ha megnézitek másnaptól emelkedik a hőm. Nem tudom, én inkább a hormonjaim megzavarodására voksolok, mert nincs semmi tünetem. Pedig ha összejött volna ez a Jónás dolog, akkor legalább a cicimnek kellene feszülnie, nem? Ja és még valami, tegnap a párom azt mondta, hogy fura szagom van odalent. Rákérdeztem, hogy érti, azt mondta, nem büdös, csak mintha egy másik nő lenne.

e havi:

[link]

viszonyításképpen a múlt havi: (a végén elromlott a hőmérőm)

[link]


2009. jún. 6. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesztelj,de nekem ez nagyon zavaros.
2009. jún. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem ebből úgy tűnik, hogy a ciklusod 6. napján, május 27-én volt a péd, és rá egy hétre a megugró ösztrogénszint miatt leesett egy napra a hőd. Ez teljesen normális, és nincs összefüggésben a beágyazódással, azoknál a nőknél is ez van, akik nem esnek teherbe (pl nálam). Ha a hőd fent marad, akkor 4 nap múlva akár tesztelhetsz is. Sok sikert neked!
2009. jún. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és ha így van, akkor a 4-i vérfolt akár a beágyazódás jele is lehet. :-) Remélem, így lesz.
2009. jún. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál, nekem is elég zavaros ez a görbe. Már babatervezés előtt elkezdtem hőmérőzni, szóval 1 éves gyakorlatom van, de ilyet még sosem láttam.
2009. jún. 6. 10:30
 5/7 anonim ***** válasza:
Korai pé. Az enyém meg ilyen: [link] Én se láttam még ilyet, eddig a ciklus második felében mindig magasan volt a hőm, 36,8 körül. Most meg...
2009. jún. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor a sok folyás is rendbe van? Csak mert tisztára olyan (vizes) érzés, mintha pé-m lenne.
2009. jún. 6. 13:29
 7/7 A kérdező kommentje:
Most már biztos vagyok benne, hogy korai pé. volt.
2009. jún. 9. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!