Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell szeretkezni a...

Mikor kell szeretkezni a barátommal ha fiú gyereket szeretnénk?

Figyelt kérdés
Régebben hallottam olyat hogy ha menstruáció után, akkor fiú lesz, ha elött akkor lány... vagy vmi ilyesmit, de már ezt se tudom pontosan! Van valakinek valami biztosnak tűnő tippe?
2008. ápr. 8. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt 100%-ra nem lehet befolyásolni. A hüvely lúgos-savas jellegétől is függhet, de ez sem tuti módszer. Egyébként a peteéréshez szokták kötni, mert a "fiúspermák" gyorsabbak, mint a "lányspermák". Tehát ha pé előtt szeretkeztek, mire megreped a tüsző, addigra a gyors, de kevesebb ideig élő "fiúspermák" elhalnak, míg a lassú, de tovább élő "lányspermák" elérik céljukat. Tehát mégegyszer: Ha tüszőrepedés napján szexeltek, nagyobb az esély fiúbabára. De ez függ a párod "anyagminőségétől" is!
2008. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

A legenda szerint minél közelebbi időpontban kell szeretkezni a peteéréshez.Ritkán kell nemi életet élni.Szeretkezés előtt szódabikarbónás oldattal kell kimosni a hüvelyt.Ez a fiú gyerek "receptje"!

Én nem hiszek benne,de ha gondolod próbáld ki.Szerintem az ilyesmit jobb a természetre bízni!

2008. ápr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a fiú gyerek receptje:Minél közelebbi időpontban kell szeretkezni a peteéréshez.Ritkán kell nemi életet élni.Szódabikarbónás oldattal kell a hüvelyt öblíteni az aktus előtt.

Ha gondolod próbáld ki!Szerintem egyébként jobb ilyet a természetre bízni!

2008. ápr. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a joistenre biztam. fiut szerettem volna és fiu is lett.
2008. ápr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

Én is a Jóistenre bíztam. Lányt szerettem volna és fiú lett. :)

Mostmár azt szeretném hogy eljöjjön az idő, amikor megérkezik, és egészséges legyen.

36 hetes kismama

2008. ápr. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Minden tiszteletem az elottem szolonak igaza van es egeszseges felfogas az a lenyeg hogy egeszseges legyen a termeszt tudja mi a jo es ne haborogjunk ellene nincs szebb mint egy eletrevalo emberke es mit szamit az mi a nem e hisz igy is ugyis a tied nem?
2008. ápr. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mi gyakran szeretkeztünk a párommal,szinte minden nap.

Fütyültem a peteérésre,csak együtt voltunk.

Kisfiam lesz!:)

29 hetes kismami

2008. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyértelmű hogy az a lényeg hogy egészséges legyen, bármilyen nemű is! Csak érdeklődtem,hogy erre van-e valami módszer! Köszönöm a válaszokat! És gratula a kismamáknak!
2008. ápr. 10. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!