Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol, hogyan érdemes kezdeni a...

Hol, hogyan érdemes kezdeni a vizsgálatokat, ha nem jön a baba?

Figyelt kérdés

Kb. másfél éve próbálkozunk, dokinál még nem jártunk, nem voltak vizsgálatok. Először keressek egy jó helyi nőgyógyászt, vagy egyből menjünk valamelyik meddőségi intézetbe, ahol egyből megcsinálnak mindenféle vizsgálatot? Nem akarok még véletlenül sem valami olyan dokit kifogni, aki csak az időt húzza...

Mi ennek a módja, hogy csinálják mások?


2009. jún. 5. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ha van olyan nőgyógyászod, akiben megbízol akkor kezdd el nála. A legtöbb problémán ők is tudnak segíteni, megvizsgálja van-e peteérésed stb. Szóval mindenképpen nőgyógyásznál kezdj. Ha nincs választott nőgyógyászod, akkor írj ki ide egy kérdést, hogy tudnak-e ajánlani az adott városban neked nőgyógyászt, általában szokott rá válasz érkezni és a tapasztalat nem hazudik :):) Sok sikert a babához :)
2009. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hasonló cipőben járok, először a nődokihoz mentem, ő elküldött különböző vizsgálatokra (vérvétel stb.) utána vissza hozzá, utána elzavart a meddőségi központba, mert már 2,5 éve próbálkozunk, ott gyógyszert írt fel (peteérést serkentőt) most megyek majd vissza a leletekkel. úgyhogy irány a nődoki:) sok szerencsét, írj majd mi volt ha gondolod akár privit is.
2009. jún. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én nődokim (akit egyébként azóta lecseréltem, mert nem nagyon foglalkozott velem) azt mondta, kezdjük a páromnál, neki uis sokkal egyszerűbb a procedúra, megnézik kívülről és csinálnak egy spermaképet, ehhez csak egy mintát kell vinnie (andrológus). Azzal küldött minket meddőségi központba. Nekem ott csináltak átjárhatóságit, ill. hormonképet 3. és 21. napi vérvételekből. Minden jó volt, jött 2 inszemináció, de nem sikerült. Feladtam, az addigi bizodalmam bennük elszállt, és rátaláltam a gyorgytea.hu-ra. Több, mint 2 év után ez segített (de szigorúan betartva)...vagy a csíksomlyói Szűz Mária, akihez tavaly fordultunk...:-)

38 hetes kismama

2009. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek. Kedves utolsó, gratulálok! A természetes gyógymódokban én is hiszek!!! És a hit is képes csodákat tenni!

Csak attól félek, nálam már ezek sem csinálnak semmit. Azt a honlapot még megnézem, azt hiszem, már jártam ott. Teakeverék, amit a Bükkben (?) lakó Gyuri bácsi készít. Ugye? Én is iszom a teákat majdnem rendszeresen. Azoknak köszönhetem, hogy eddig a mensim legalább 29-35 napra megjött. (Elmúlt hónapban gondoltam, nem iszom. Hááát, nem is jött meg, csak 45 napra...) Szóval most megint iszom. De most vagyok kb. a 27. ciklusnapon, és még nem vettem észre, hogy lett volna peteérésem, talán tegnap egy kicsit olyan volt a nyák...:-(

A hőmet nem mérem, minek stresszeljem magam még jobban??? Ma kíváncsiságból megmértem, de elég alacsony, csak 36,5 °C... El vagyok keseredve. Már nem tudom, miben bízzak, mert az orvosokban nem annyira merek. (Nem azért, mintha nálam már valami bajt okoztak volna, csak a város, ahol élek... A helyi kórháznak mészárszék híre van.)

Mindegy. Köszönöm még egyszer!

2009. jún. 6. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!