Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Remélem nem csináltam semmi...

Remélem nem csináltam semmi rosszat? Árthattam igy a babának?

Figyelt kérdés
Kedden voltam endokrinológusnál (magas TSh miatt fél éve várunk babára)aki izotópos vizsgálatot rendelt el...aláírtam egy papirt miszerint nem vok terhes se nem szoptatok csináltam tesztet természetesen negatív lett akkor...de mára nem vártam és semmi jel, Murphy lánya vagyok ugyh félek pont most sikerült ártottam a babának? esetleg nem tarthatom így meg? Hallottaok már ilyenről?
2009. jún. 5. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Megcsinálták a vizsgálatot? Vagy csak beutaltak?
2009. jún. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok megint, találtam erről egy linket, utánanéztem a hatásairól megmutatom:

[link]


"Nem ajánlott az izotópos vizsgálat elvégzése, amennyiben Ön terhes, vagy valószínűleg terhes. Kérjük, a vizsgálat előtt tájékoztassa kollegáinkat, hogy terhes-e, vagy szoptat-e csecsemőt! Amennyiben a kezelő orvosa mégis szükségesnek tartja a vizsgálatot, annak elvégzése nem ellenjavallt."

2009. jún. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia, igen még aznap megcsinálták..hát nem is tudom nagyon köszi a linket elolvastam remélem nem lesz semmi baja a babának ha van hétfőn tesztelek drukkolok is meg nem is..nagyon köszi h utánanéztél várok még infót
2009. jún. 6. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!