Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezzel a görbével és a tünetekk...

Ezzel a görbével és a tünetekkel mire számíthatok?

Figyelt kérdés
3 napja barna folyásom van. Ma görcsölget is már a hasam. Teszt ma reggel negatív. Volt egy terhességem januárban, akkor is 3 nap barnázás volt, majd elmúlt, akkor a pé után a 19. napon lett pozitív a teszt. De az a terhességem sajnos missed ab-bal végződött a 10. héten. Most tanácstalan vagyok. Azt érzem, hogy megjön, a melleim sem fájnak úgy, mint a múltkor. A hőm viszont még fent van. Szerintetek? [link]
2009. jún. 5. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit egyértelműbb volt a görbém és az orvos arra is azt mondta, hogy sárgatest elégtelenség.

Szedsz valamilyen progeszteron segítőt?

2009. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyet nem szedek. Úgy értelmezem a válaszod, hogy a a görbém nem teljesen egyértelmű. Ezt hogy érted? Ez az első hónap, amikor mértem a hőmet, nem vagyok még nagy szakértő, ezért is kérdeztem, hogy mi állapítható meg belőle. Szóval kifejtenéd bővebben, hogy mi látszik rajta? Miből derül ki, hogy esetleg sárgatest hormon problémám van? Előre is köszönöm!
2009. jún. 5. 22:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem-nem technikai kérdés, de inkább belinkelem a görbémet.

Arra utaltam, hogy a görbéknek vannak fázisaik. Peteérésig olyan, amilyen, peteérésnél hőleesés, majd tüszőrepedésnél hőkiugrás, s onnantól kezdve fent kell maradnia a hőnek, tudod, ahogyan a "nagykönyvben" meg van írva... Egyenletesnek tartom a görbémet, még kis cikk-cakkok is beleférnek, de valamilyen szinten ez mindig összefüggésben van a hormonok ingadozásával (is).

Szóval elég nagy egységet láttam a görbémben, mit is mondjak, szépnek? És képzeld, már a feltételezhető tüszőrepedés (hőemelkedés) után az orvos azt írta, hogy sárgatest elégtelenségem van és nem fogok teherbe esni abban a hónapban. Hát igaza lett. Pedig szép a görbe, úgy ahogy lennie kell, csupán a tüszőrepedés után leesett a hőm, majd vissza... ez nem igazán jó.

Vannak rendhagyó görbék a babatervezők otthona honlapon, ott nézelődj, milyenek a terhes görbék. Elég érdekes.


a görbém:


http:

//www.ciklus.hu/images/diagramok/648be2b0be36bd534c395ef86d5cd802_090505_090531_1244246400_.png

2009. jún. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

bocsánat, még egyszer:


[link]

2009. jún. 6. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Várok még pár napot, hogy mi lesz, mert a helyzet mára sem változott. Mensi sehol, csak barnázás.
2009. jún. 6. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!