Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Segített-e az Aloe Berry...

Segített-e az Aloe Berry Nektár valakinek a teherbeesésben?

Figyelt kérdés
Most kezdem el inni ezt a nektárt, egy orvos ajánlotta. Nem nőgyógyász, hanem háziorvos. Azt mondta, hogy ez segít a teherbeesésben.
2009. jún. 5. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is csak jókat hallottam róla!Még nem kezdtem el inni,mert bár már megrendeltem,még nem érkezett meg!Én úgy hallottam,hogy az apukának is ajánlatos inni, minden nap fél decit,lehetőleg reggel! Én is azt hallottam,hogy segíti a teherbeesést,bár én nehezen hiszek ilyen praktikákban,de kipróbáljuk!Fél éve várunk a babácskára....

Sok sikert Neked!

2009. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is iszom, bár csak úgy valamint a szemem miatt mivel szemüveges vagyok és javítja a látást.Babát még nem szeretnék.

Voltam csoporttalálkozókon is, ahol orvosok tartottak előadást, egy nőgyógyász is, aki már nem praktizál, de szivesen ad tanácsokat, valamint voltak valós terméktapasztalatok is.

Nem egy kismama beszélt arról, hogy a barrynek köszönheti, hogy sikerült teherbebesnie, sőt voltmolyan is, akinek az orvosa azt mondta, hogy meddő és esélytelen, hogy természetes úton essen teherbe és lám, ott ált mindenki előtt és elmondta, hogy ikereket vár.:)

De nem elég csak a berryt inni, aki teherbe akar esni, szktak még ajánléani mellé valamilyen kapszulát vagy tablettát is. Na meg persze , mivel az aloe gélek több is van, sejt szinten méregtelenítenek, ezért kell naponta legalább 2 liter folyadéknak meglennie, hogy kimossa a méreganyagot.

Mert ugye, hiába akarjuk kimosni a koszos ruhákat(lásd. pl. szervezetben a mérgek),szóval hiába teszünk mosóport(ez esetbe berry)a ruhákra, ha nincs víz, ami kimossa a koszt.

Szóval ezért is szokták ajánlani a berry melé a forever herbal teet, mivel az nem csak hogy méregtelenít, de mehtanít inni.

Tapasztalat.:] a teában a fahéj íz dominál, és ez szomjúságérezete okoz.

Mióta megitam egy dobozzal, azóta meg van a napi 4 liter folyadékom is. És tényleg igaz, hogy itat a tea.

A lényeg, hogy akitől rendeled a terméket, kérdezed meg, hogy mit ajánl még a berry mellé, hjogy sikeres legyen a teherbeesés.:)

Nyílvbána háziorvosod aki ajánlotta ismeri és fogyssza a forever termékeket.

2009. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25/l voltam :)
2009. szept. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jah elírtam, babát még egyenlőre nem szeretnékl, ez akart lenni.:)
2009. szept. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi is próbálkoztunk sokáig, de nem lett baba. Az orvosok azt mondták nem lehet természetes módon babánk, de nem adtuk fel,szedtem homeopátiás vitexet, és ittam nektárt és három hónap múlva terhes lettem , ma már egy éves el múlt a kislányunk!Remélem már azóta te is babázol!
2010. nov. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!