Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 dik hónapja nem jön össze a...

4 dik hónapja nem jön össze a gyermek?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem inni a cickafarkfű teát, majd nemsokára a palástfűteát illetve jövő héten megyek orvoshoz teljes kivizsgálásra. Nektek a tea bevált? sokat segített?

van még valami parkitka azon kivű hogy az ovu tudom mikor lesz és a ciklust vezetem, de nem hőmérőzök

nem görcsölök emiatt de szeretném tudni hogy teák valamenyire segitettek e agyermekáldásba??


2012. febr. 21. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:

4 hónap még annyira kevés idő, nem szabad ennyire rágörcsölni rögtön teákat inni meg teljes kivizsgálásokba gondolkodni!

Egyszerűen szeressétek egymást a pároddal és nem kell rémeket látni máris..

12 hetes kismami (5. hónapban sikerült a baba)

2012. febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 4. hónapja próbálkozunk aktívan. Múlt ciklusban peteérés után kezdtem inni palástfű teát. Meg a végén barátcserje kapszulát. Ezt a ciklust már úgy kezdtem hogy cickafarkfű, majd peteérés után megint palást, és továbbra is eszem a barátcserjét.

Én ezeket azért kezdtem el, mert decemberben korai spontán vetélésem volt, most épp tart még a kivizsgálás (pajzsmirigy)

Még nem tudom milyen hatása lesz ezeknek.

A méhpempőt is ajánlották nekem, de azt későbbre hagytam :)

Milyen orvoshoz mész? Mert nekem a nőgyógyász (4darab) se csinált semmit, ha vannak más tünetek érdemes endokrinológushoz menni, megnézetni a pajzsmirigyet, nem-e termel túl- vagy alul. Aztán ha minden ok, akkor érdemes lazítani, megnyugodni, és várni a gólyát. Hány évesek vagytok egyébként?

2012. febr. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz megyek majd hormoonszint vizsgálatra kel menem ez biztos..és utánna nagyon nagyon remelm jön a kistesoka
2012. febr. 22. 08:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Én 28 éves párom 30
2012. febr. 22. 08:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!