Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mercformin, Met. , Meforal....

Mercformin, Met. , Meforal. Használók! Ciklusban mikor kell kezdeni ezt a gyógyszert szedni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 08:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt az orvossal kell egbeszélni, ő mondja meg az adagot, meg hogy mikor szedjed. Mire szeded amúgy?
2012. febr. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciklusfüggő. Én úgy kezdtem el kb a ciklus közepén, amikor az orvosnő adta. Csak az adagolást mondta meg, és kész.
2012. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ciklusfüggő.
2012. febr. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

És ha mondjuk valami csoda folytán épp sikerül teherbe esnem de ezt még nem tudom mikor elkezdem szedni akkor abból lehet baj?

Ma vagyok a 13. napon , ma tudom meg hogy kell e nekem ilyen gyógyszer, viszont épp stimus hónapban vagyok, closti merional. Pregnylt épp tegnap kaptam meg.

2012. febr. 21. 09:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, 3 hónapig védekezzetek mellette, mert addigra hat a gyógyszer és tuti nem lesz vetélés.
2012. febr. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj, mert a terhesség alatt is szedni kell majd a 12-14. hétig általában. De van olyan doki, aki végig szedeti.
2012. febr. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A met nem hormongyógyszer, hanem a cukoranyagcserét javítja. Nem ciklusfüggő, bármikor el lehet kezdeni. Viszont a szedés elkezdésekor átmenetileg kicsit rosszabb lesz a helyzet, ezért ilyenkor még szigorúbban kell venni a diétát. És nem szabad abbahagyni pozi teszt esetén! Kb a 12-ik hétig mindenképpen szedni kell.

2012. febr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként ti túlsúlyosak vagytok?

Mert én 52 kg vagyok.

Hallottam, hogy ez a gyógyszer fogyást eredményez és ezalapján sokminden beindul, de nem tudom én honnan fogyok majd tőle.

2012. febr. 21. 11:20
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek kell diétázni mellette. Aki vékonyabb, több szénhidrátot ehet, 180-200-at, mellette lehet fehérjét (husi, sajt, túró) nyugodtan, akkor enm fogsz fogyni. Akinek fogyni kell, az csak 140-160 ch-t ehet.
2012. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Manka68 ***** válasza:
Én 155cm vagyok és 46kg. BMI szerint sovány, de valójában nekem ez az ideális súlyom. Vékonyak a csontjaim. :-) És így lett jó az inzulinom is végre. 47kg-nál még nem sikerült beállítani, csak amikor véletlenül lement rólam az az egy kiló, akkor voltam vérvételen, ami ideális értékeket mutatott a gyógyszerrel. Úgy döntöttem megtartom ezt a súlyt. :-)
2012. febr. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!