Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elkaptam vmi gombás fertőzést,...

Elkaptam vmi gombás fertőzést, ez mennyiben befolyásolja a teherbe esés esélyét? Kikezelés után lehet azonnal próbálkozni?

Figyelt kérdés

Semmi komoly, még dokihoz sem mentem el, mert nem érzem szükségét.Csak elkezdtem picit viszketni, de semmi folyás, semmi rossz illat, semmi égő,csípő érzés, csak kis viszketés.Vettem Canesten krémet meg kúpot, már nem is érzek semmit tőle, pedig ez még csak a második nap.Három napos a kezelés a betegtájékoztató szerint.

Szóval nem tűnik egy komoly bajnak. Ez azt jelenti, hogy a 3 napos kezelés után mehet a babaprojekt vagy ezt a hónapot már inkább hagyjuk?


2009. jún. 5. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
hát szerintem ha ilyen problémád van akkor lehet h a párod is elkaphatta szóval ez nem játék de amúgy nyugodtan megpróbálhatjátok
2009. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát lehet, de keni ő is a kenőcsöt, az volt a papírra írva, hogy kenje ő is 3 napig. szóval elvileg ki lesz kezelve ő is. akkor így nem para? folytathatjuk? fura volt a válaszod....nem értem,mi a lényege
2009. jún. 5. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!