Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hat hetes kismama vagyok és...

Hat hetes kismama vagyok és vasárnap volt egy kis rózsaszines folyásom mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 15:23
 1/8 A kérdező kommentje:
nagyon meg vagyok íjedve segítsetek nem akarom elveszteni rég várunk rá.!!!
2008. ápr. 8. 15:25
 2/8 anonim ***** válasza:
szia szerintem mindenképp beszélj az orvosoddal hogy megnyugtasson! nem lehet hogy esetleg együtt voltatok és utána volt? mert az előfordul......de én úgy gondolom ha nincs erős vérzés vagy esetleg görcs akkor nem lehet nagy baj! nekem sajnos elhalt terhességet mutatott de elötte volt 2x igen erős vérzésem! szó szerint értve azt hittem elvérzek annyira sok de görcsöm semmi! 6 hetes voltam SZORÍTOK! hogy semmi baj ne legyen!
2008. ápr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előző válaszolóhoz. Biztos ami biztos hívd föl az orvosod. Ha csak kis rózsaszínes folyás volt, akkor szerinem nincs baj. (se görcs, se vérzés)
2008. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért, hogy megnyugodj hívd fel a dokidat, szerintem ő fog igazán megnyugtatni! Én szorítok neked, hogy ne legyen gond! De ha engem kérdezel, szerintem nem lehet gáz! De biztos ami tuti! Egy telefont, és egy vizsgálatot megér a pici és a te egészséged! :) Szorítok!
2008. ápr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is beszélj az orvosodal az a biztos,de annyiba megnyugtatlak,hogy nagybaj nincs hálistenek nekem az elsőterheségemnél a 12-ig hétig szinte végig ilyen rózsaszínes folyásom volt.Ne idegeskedj és gratulálok a babádhoz.
2008. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat aranyosak vagytok holnap kell mennem a dokihoz remélem jót fog mondani nem lesz semmi baj.
2008. ápr. 8. 16:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs semmi baj, de kérdezzd meg az orvosod!

Szorítok!

2008. ápr. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem az első két hónapban volt rózsaszines folyásom.erre azt szokták mondani hogy a menszesz helyett van.semmi gond se veled se a babával.ne aggódj!
2008. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!