Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken nem kéne megjönnie!...

Pénteken nem kéne megjönnie! Tegnap mensis görcseim voltak! A hasam iszonyuan görcsölt a derekam majd leakart szakadni! De semmi nem jött meg! Van egy kis maszatolásom! Lehet baba?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 14:54
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja és a felvagyok puffadva és melleim is nöttek!
2008. ápr. 8. 14:55
 2/10 anonim ***** válasza:
A hődet méred? HOgy áll? Azt lenne jó tudni! Sokat elárul!
2008. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem elképzelhető, hogy terhes vagy!

Ha nem jön meg tesztelj!

Drukkolok!

2008. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most pénteken (11-én) nem kéne megjönnie, vagy már múlt pénteken. Azt írtad, h. "semmi nem jött meg". Ha múlt pénteken volt esedékes és nem jött meg, bizakodhatsz és már tesztelhetsz is, ha csak most pénteken esedékes, várj még a teszttel, de bármi lehet. Hajrá!
2008. ápr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Most pénteken kéne megjönnie amit nem várok!

Most is érzem a derekam hogy fáj!

Bizakodhatok hátha baba lesz?

2008. ápr. 8. 14:59
 6/10 A kérdező kommentje:

a hömet nemtudom mérni sajnos mert össze vissza dolgozom:(!

Tegnap reggel mértem 36,8 volt az jo?

2008. ápr. 8. 15:00
 7/10 anonim ***** válasza:
Kétesélyes a dolog,mert a mensis görcs jelenthet babát és mensit is sajna.Ha csak pénteken lenne esedékes,akkor mindenképpen várj még a teszteléssel legalább szombatig.Drukkolok!
2008. ápr. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A hőmérőzés se 100% mert nekem pl. volt,h reggel 37 volt aznap délelőtt mégis megjött.Ilyenkor nem sokat lehet tenni,mint várni,Én is épp ezt csinálom.:-)Drukkolok!
2008. ápr. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Csak nehéz várnai nagyon mert nemtudom hogy mire gondoljak:(!

Olyan lassan mennek ilyenkor a napok:(!

De várok mást nemtudok tenni ha bennt van akkor pár nap és kiderül:D!

Drukkolok én is mindenkinek aki probálkozik a babyvel:)!

Mikor teszteljek leghamarabb?

2008. ápr. 8. 15:14
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen! Tudom mire gondolsz amikor azt mondod, hogy nehéz várni, és a napok is nehez telnek! Én is így vagyok! Légy türelmes, foglald el magad! Meglátod, milyen "hamar" telnek úgy a napok! Szorítok neked! Kívánom, hogy baba legyen a dologban!
2008. ápr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!