Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A ciklus 24. napján vagyok....

A ciklus 24. napján vagyok. Volt egy pár napos barna maszatolásom, ma reggel leesett a hőm 36,4-re. Ez már bizti nem baba?

Figyelt kérdés
30 napos ciklusaim vannak, 16. napon van pé-m. Vérvétellel és uh-val igazolták hónapok óta, hogy minden oké velem. A hőm mindig a ciklus első felében 36,5 a második felében 36,8-36,9. A mensi előtti 2 napban kezd el két tizedekkel esni. Tegnap reggel 36,8, ma reggel 36,4. Mensikor is csak 36,6 körül van. Hogy lehet ez? Miért esett most ennyit? Annyira várom a holnap reggelt, hogy mennyi lesz, mert ha megint ilyen alacsony akkor biztos mensi lesz. Az előző 3 napban volt ez a barnázás, mára inkább ilyen krémszínű, krémes lett.
2009. júl. 13. 17:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos 1-2 fokos eltérések bármitől lehetnek. Várni kell még. Ráadásul a hőmérőzés egy nagyon megbízható dolog de leginkább akkor ha rekonstruáljuk a múltat. Jósként én nem használnám pont azért mert 1-2 fokokat akármitől eltérhet.
2009. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!