Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez mitől lehet és mit tegyek?...

Ez mitől lehet és mit tegyek? Ma vagyok a 27.napomon. A ciklusaim ált.28-30naposak. A 17.napon volt a peteérésem, tehát 10napja. Tegnap óta barnázok,de inkább olyasmi mintha porszemek lennének.

Figyelt kérdés
Elkezdtünk járni a Meddőségibe és a 24.napon voltak a vizsgálatok,akkor azt mondta a doki,hogy az endmetrium 8.5mm és sok a sárgatest hormon is,így kizárnám,hogy a barnázás e-miatt lenne.Azt is mondta,hogy még van remény ebben a hónapban is,hgy spontán sikerül.De a 3.napon újra kell mennem a vérvételre.Ha ebből most mensi lesz akkor a hétvégén fog megjönni és akkor,hogy hívom fel,hogy adjon időpontot?Ha meg ma szólok neki és mégsem a mensitől barnázok?
2009. jún. 5. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem időpontot kérj, legfeljebb nem lesz szükség rá. azért vannak, hogy segítsenek, nem?
2009. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi.De mikorra kérjem,honnan tudjam,hogy mikor lesz a 3.mensi napom,ha még meg sem jött?
2009. jún. 5. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
én ugy tudom hogy habarna van az nem számit mensinek csdak az elsö vérzéses naptol. tudom hogy nem tudod pontosan mikor lesz euz elsöször. de a legjobb ha felhivod a dokid és meg mondod neki hogy barnázol és meg fog jönni, mondja meg ö ,mikor kell menned..
2009. jún. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem fordulhat elő, hogy most van a beágyazódás? Azt irtad, hogy a peteérésed a 17-ik napon volt, most vagy a 27-en, akkor előfordulhat az is. Előfordulhat barnázás beágyazódásnál. Szerintem. Majd írd meg mi lett az eredmény!!! :)
2009. jún. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a beágyazódás egy csepp, nem hosszabb barnázás... (egy akkora pete, mint a pont a mondat végén, nem tarolja le a méh nyálkahártyát, hogy beágyazódjon) szerintem.
2009. jún. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!