Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mivel tudnám mihamarabb...

Mivel tudnám mihamarabb elmúlasztani a viszketést? SoS.

Figyelt kérdés
az lenne a problémám hogy nagyon viszket és piros a nemiszervem vett mintát tenyésztésre, de nem gombásodás mert voltam vele orvosnál,közösüléskor mostanában elég száraz voltam és ez irritálta. azt mondta kamillázzam és aloe vera tartalmú kenőccsel kenegessem, de nincs itthon aloe verás krémem csak ültetett aloe verám. ha annak a leveléből kipréselem a nedvét és azzal bekenem estére az nem árt a babának ? nem tudom más hatása van-e mint a krémnek. 6 hetes terhes vagyok.

2012. febr. 18. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
A babának valószínűleg nem ártasz vele. Kamillázd, és kenjed, bármilyen hidratáló hatású krémmel. Viszont. Szerintem, leveled alapján nem vagy túlságosan okos. Sőt, kicsit sem. Sőt, tufa vagy. Biztos, hogy neked szaporodnod kell?? Azért ezen el kéne gondolkodni...
2012. febr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!