Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A peteérést hogyan lehet...

A peteérést hogyan lehet kiszámítani?

Figyelt kérdés
Korábban olvastam itt olyan weboldal címeket, ahol ki lehet számolni, ha beírom a menszi időpontokat, de sajnos azóta se akadok rájuk ezekere az oldalakra. Ha valaki tudja ezeket a honlap címeket, légyszi írja meg!3 hónapja nem szedek gyógyszert és most, hogy már remélhetőleg "kitisztultam", belevágnánk a baba-projektbe:) Köszönöm!
2008. ápr. 8. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Cilus.hu vagy kismama.hu Sok sikert!;)
2008. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs ciklus.hu
2008. ápr. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


Ha pontos a menstruációd, csak akkor érdemes ilyen programokat használni (www.ciklus.hu) Mert ha nem mindíg ugyanakkor jön meg, tehát nem pontosan 28 vagy 30 stb. napra, akkor a kalkulátor sem lesz jó. Rendszertelen mensturáció esetén is rögzítheted a ciklusokat, akkor viszont egy un. átlagnapot vesz a gép. Tehát csak akkor csináld, ha egyformák a ciklusaid. Ha rendszertelen, akkor vegyél ovulációs tesztet és hőmérőzz! 2-3 cikluson belül kb. tudni fogod mikor érdemes együttlenni a pároddal. Az ovu teszt napra pontosan megadja mikor is van tüszőrepedés. Ehhez a témához nagyon jó oldal a www.babatervezok.otthona.net. Remélem segítettem.

2008. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!