Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez közti vérzés lehet?

Ez közti vérzés lehet?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt közti vérzésem, ovulációs fájdalmam sem szokott lenni. De ma reggel kis méhgörcsöm volt, délután négy óta pedig vérzek, de nem csak enyhe folyás, ahogy a neten olvasni, hanem rendes, piros vér, igaz, csak kevés. A méhnyaknyákból ítélve 2-án lehetett ovulációm, de utána a hőm nem ment fel, szóval nem tudom. Szerintetek ilyen egy közti vérzés, és mégsem kát napja ovuláltam, hanem ma vagy holnap fogok, vagy a progeszteronom alacsony, és menjek orvoshoz? (Babát szeretnénk.)


A görbém: [link]


2009. jún. 4. 19:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!Én meg úgy jártam,hogy vasárnap múlt el,ma megint megjött úgy,mint aki menzeszel.Pedig még a középidőbe se vagyok!Ki tudja,mi a fene lehet már!Én is fáradozok még egy babán!Hát inkább menj orvoshoz!

Jó egészséget!

2009. jún. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!