Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem jön össze?

Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve próbálkozunk a párommal de eddig még semmi.Ma jött meg a 40. napra.Mértem a hőmet is 37-37,3 volt napokig.Nagyon szeretnénk a babát!Tavaly volt egy spontán vetélésem és azóta semmi.Teljesen el vagyok keseredve.Februárba nem is jött meg,mindig késik 2-3 hetet.Ez természetes?Mert az orvosom szerint nincs semmi bajpm.2 évnél elöbb nem nyúlnak hozzám...
2008. ápr. 8. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A 40 napos ciklus túl hosszú, és ha mindig késik 2-3 hetet, szerintem az sem normális. Én úgy hallottam a barátnőim körében, h. már akár félév sikertelenség után is, de 1 év után tuti, h. elkezdenek vizsgálni. Nem gondoltál még másik orvost is megkérdezni? Nagyon eltérőek a vélemények szakmán belül. De pl. a párodat elküldheted egy andrológiai vizsgálatra, ahol a spermáit nézik, h. életképesek-e, fürgék-e. Ez független a nőgyógyásztól, be kell jelentkezni, ott kell mintát produkálni és már legalább a férfi részéről tisztában lesztek.
2008. ápr. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Szia.Próbálj te ezt-azt bevetni. Pl: Jónás módszer, peteérés figyelése, vitaminok és ami a legfontosabb ne görcsölj.Nekem konkrétan az aloe verás termékek segítettek.

9 hetes kismama

2008. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

2 évnél előbb? Hm. ha nekünk 1 évig nem jön össze, akkor biztosan keresek olyan orvost, aki hozzám nyúl hamarabb! Szerintem, te is ezt tedd, ha nem sikerülne fél év múlva sem.

Viszont 6 hónap még nem sok idő, ezen ne aggódj!

Ha rendszertelen a ciklusod, használj LH-tesztet, és akkor biztosan nem maradtok le a peteérésről!

Nekm is ilyen egyébként a ciklusom, és ez volt az 1. hónap, amikor ovuteszteltem, most várjuk az eredményt. :)

2008. ápr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én ajánlom neked a saját orvosomat, ő biztosan fog neked segíteni. Mi az, hogy addig nem nyúl hozzád? Főleg, hogy fizet érte az ember. Írj privit és küldöm a doki elérhetsőégeit, márha pesti vagy.
2008. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A 40 nap az túl hosszú. Nem értem az orvosod, én másikat keresnék (meg is tettem).
2008. ápr. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A 40 napos ciklus nem mindennapos,de egyáltalán nem hosszú.Nekem 30-41 naposak voltak.Én már megszoktam,hogy szinte kiszámíthatatlan,hogy mikor fog megjönni.Ez nem is volt gond amíg nem akartunk babyt.8 hónapja "álltunk" neki,de csak nem akart összejönni,mert nem tudtam kiszámolni a peteérésemet.Aztán rendeltem egy ovu.mikroszkópot,és most 7 hetes vagyok.Neked is ajánlom a mikroszkópot,vagy vegyél ovu.tesztet,ezek segíteni fognak.Ne keseredj el,bár arra fel kell készülnöd,hogy a hosszabb ciklusuaknál (mint Te vagy én) nincs minden ciklusban peteérés.Remélem segítettem!Sok szerencsét!
2008. ápr. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ajánlom a Hormeel S homeopátiás cseppeket. Nekem minden ciklusomban lett tőle peteérés, 36-40 napos ciklusaimnál mindig jelentkezett a nyálka és a szurkálás is a 20./21./22. napon! Gyógyszertárban megrendelheted!

És én is ajánlom ezen kívül a mikroszkópot. Nagyon jól kimutatja, ha az ember jól használja! És csak 3000 ft körül van, szintén patikában!

2008. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Holnap veszek egy ovu.tesztet!
2008. ápr. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!