Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól vannak jelek?

Mikortól vannak jelek?

Figyelt kérdés
Igaz 15.ére nem várom, de ma és tegnap is hányingerem volt és szédültem sokat is. Meg nem tudom lehet csak a nagy vágyakozásban beszélem be magamnak de olyan másként érzem magam... Olvastam már itt olyat is hogy már jóval a nem várt előtt érezték h nincsenek egyedül. Ez milyen érzés lehet? Szerintetek érezhetek már valamit
2009. jún. 4. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenkor még nem lehet testi tüneteket érezni. Aki meg érezte, hogy nincs egyedül az biztos az a bizonyos női megérzés volt. :)
2009. jún. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 12-re nem várom...nekem csak hasszurkám és cici fájásom van...kevés testápolós folyással...remélem baba lesz,szeretnénk már kistesót:)

2009. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem 9-re kellene megjönnie azt hiszem, de én is érzek dolgokat (egyik nap rettentően szédültem és hányingerem volt, de azóta ilyesmi nem történt), hasszurka van, "testápolós" folyás is... Ráadásul elvileg pont az ovulációs napomon voltunk együtt és egyszerre sikerült elmenni, szóval ez egy szenzációs alkalom lett volna a teherbe esésnek, a kérdés az, hogy lesz-e valami 9-én... :S A terhességi teszt (Clearblue) pedig ott figyel az asztalomon, szombatig talán kibírom...:) Bár nem volt betervezve a baba, azért én nagyon szeretném!
2009. jún. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az a baj,hogy annyira szeretnénk babát,hogy minden menstruációs jelet terhességnek akarunk érezni! Én egy éve vagyok így és a rendszeres menstruációm is változott, nehogy minden jó legyen! Szerintem nem kellene állandóan magunkat figyelni(ami nagyon nehéz,hogy babát szeretnénk). Csak a beágyazódás után lehet érezni azt mondják a dokik. De egy ismerősöm aktus után mondta:kész és így is volt. Szerintem csak szerencsések Voltak. Kitartás és türelem.
2009. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem terhességi tünet. Nem lehet ilyen korán. Talán még a beágyazódás sem történt meg. Hogyan lennének tünetek!
2009. jún. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 4-re vártam(mára) de semmi.A tesztem negatív.A kisfiamnál bárhó el tudtam volna aludni és most is így van.

Bizakodom.:)

2009. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok, én is most szeretnék babát, még nem tudok tesztet csinálni, mert várnom kell (4-5 nap a beágyazódás+3 nap) mire a teszt mutat valamit. A nagy esemény óta még csak 4 nap telt el, és most vagyok termékeny időszakban... szintén érzek hasszurkát, és testápolós folyást is tapasztaltam ma. Lehet hogy terhes vagyok? :)
2009. jún. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!