Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzékeny mell, folyamatos...

Érzékeny mell, folyamatos alhasi fájdalom az egyik oldalon, enyhe görcsérzés és derékfájás 2-3 napja, kb. csak 1 hét múlva kellene megjönnie. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A férjemmel márc 30 és ápr.1.voltunk együtt utoljára,elvileg a peteérésem is e körül lehetett.(ápr.1.és 2.?)A tesztet leghamarabb a jövőhéten végzem ha elmarad,de hátha volt valakinek hasonló tünete.Köszi
2008. ápr. 8. 08:29
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Újra az előző válaszoló: enyhén fáj a derekam a fokozott álmosság kb.5napja kísér, néha van nagyon enyhe hányingerem, fejfájásom meg fokozott nyálelválasztás..ennyi
2008. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
sziasztok! hat nagyon kivancsi vagyok ki mer eloszor tesztelni....elviekben nekem is vasarnap kene megjonni....mint ahogy neked is... Marcsi
2008. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
Szia M. én csak akkor tesztelek, ha elmarad a menzim, mert úgy érzem akkor már érdemes..valahogy, de kibírom addig..neked is meg a többieknek is sok sikert:)
2008. ápr. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
szia(sztok)! énis mindenképp megvárom a mensit.....meghát voltak már nekem is mensi elött ilyen érzések.....csak hát ez az égtelen fáradság tűnt fel...amire a környezetemben azt mondják hogy ez a tavaszi fáradság :( hát......lehet de majd hamarosan úgyis kiderűl.
2008. ápr. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Hogy álltok?-volt, van valakinek már menzesze azóta? vagy esetleg +terhességi teszt?
2008. ápr. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Sajnos nekem szombaton megjött,csak 25 napra ami 3-4 nappal korábban mint szokott.De majd legközelebb!Csak furcsa volt hogy már egy héttel jelentkeztek a PMS tünetek.De ezek szerint tényleg menzi tünetek voltak. Ti hogy álltok? Írjatok!
2008. ápr. 14. 07:23
 17/21 anonim ***** válasza:

sziasztok!

nekem is megjött ma reggel sajna :( de majd legközelebb! Marcsi

2008. ápr. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Sziasztok! nekem is hasonló kérdésem lenne hogy volt h 2szer nagyon megszédültem..nagyon sokat eszek..bár nem látszik..:D hányingerem van és a mellem uh az nagyon fáj...még volt h éjszaka is felkeltem hogy fáj..vlkinek van ötlete?szokott fájni a méhem..de csak az egyik oldalon.és úgy görcsölt 1x mint ha megakarna jönni!:) vlki segítsen köszönöm syasztok!
2010. okt. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Hali Mindenkinek!

Nekem is érzékenyek a melleim és 12 napja késik a mensim.Csináltam tesztet a hét elején de negatív lett ezért elmentem az orvosomhoz hogy csináljon egy uh-t és csak kicsit meg volt vastagodva méhnyálkahártyám.Most meg félek tesztet csinálni.Azt mondták hogy 2 hét múlva menjek vissza,ha nem jön meg.

Szerintetek?

2012. okt. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 sz szandi válasza:
sziasztok! nekem marciusban volt utoljara menzeszem.. azota semmi... van neha huzo alhasi fajdalmam.. duzzadt es faj a mellem.. a hasam felvan puffadva enyhen.. es raadasul a derekam is faj egy ponton.. lehet ez terhesseg szerintetek? nagy segitseg lenne a valaszotok... ez lenne az elso babam ha terhes vagyok... a heten csinalok tesztet is de felek attol h negativ lesz es valami mas bajom van... please....
2016. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!