Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érzékeny mell, folyamatos...

Érzékeny mell, folyamatos alhasi fájdalom az egyik oldalon, enyhe görcsérzés és derékfájás 2-3 napja, kb. csak 1 hét múlva kellene megjönnie. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A férjemmel márc 30 és ápr.1.voltunk együtt utoljára,elvileg a peteérésem is e körül lehetett.(ápr.1.és 2.?)A tesztet leghamarabb a jövőhéten végzem ha elmarad,de hátha volt valakinek hasonló tünete.Köszi
2008. ápr. 8. 08:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosat csak a mensi elmaradása után tudsz. A mellfeszülés a mensi előjele is lehet. Nálam inkább a fáradékonyság és az ingerlékenység tünt fel leghamarabb,kezdetben a mellfeszülés ugyanolyan volt mint az előző hónapokban.
2008. ápr. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
ugyanezeket erzem enis! vasarnap kene megjonnie....de most erzekenyebnek tunnek a melleim mint maskor es iszonyatosan faradt vagyok 1 hete! irj mindenkepp ha tesztelsz! nagyon kivancsi vagyok! mi is marc 30. es apr.1- en voltunk egyutt! ugy latom mi egyszerre mukodunk! mindenkepp irj!
2008. ápr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szia! Mindenképpen írok, de Te is! ha tesztelsz, kíváncsi vagyok, ha már ilyen egyszerre működünk.
2008. ápr. 8. 12:29
 4/21 anonim ***** válasza:
sziasztok!én is csatlakozom mert mi is 30,1.-én voltunk együtt.mellfeszülés az nincs viszont fáj a derekam és enyhe nyomást érzek a jobb oldali petefészkemben.hétfőn(nem)kell majd megjönnie.szorítsunk egymásnak!
2008. ápr. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

szia! sziasztok! en meg nem merek tesztelni......gyakorlatilag meg van egy hetem kb.

latom mar harman vagyunk :) nekem ott van a privat email cimem batran irjatok!!! ha osszejott akkor legalabb lesz kivel megbeszelnunk hogy ki hogy halad :) pusz Marcsi es meg mindig nagyon almos vagyok :( es a mellem is faj!!!!

2008. ápr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Sziaztok,nekem jővő héten (nem)kellene kedden megjönni.Fáj a derekam a jobb mellem kifejezeten érzékeny és olyan mintha meg akarna jönni.
2008. ápr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
a 3. hozzászóló vagyok!ha valaki mer tesztelni jövő héten az írja majd meg hogy mi lett az eredmény!ezek szerint mindenkinek 21.-e körül volt meg az utolsó menszesze?nekem miért nem fáj a mellem?igaz még szoptatok,csak este de az a fura a dologban hogy a csemetém már nem olyan sokat van rajta.kb.2 hete vettük észre.szóval írjátok meg ha valami változás áll be nálatok!
2008. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Örülök, hogy nem vagyok egyedül és sikerült így összejönnünk páran!!!Nekem márc.19.jött meg (remélem)utoljára (egy jó darabig).Már egy 5 éves kisfiam van,de volt már méhen kívülim is pár éve,azóta nem próbálkoztunk még.Most is félve várom a jövő hetet,de próbálok pozitívan hozzáállni.Tündi
2008. ápr. 8. 14:36
 9/21 anonim ***** válasza:
sziasztok! nekem 15-én volt az első napom akkor ezekszerint én vagyok az első aki kezdte a mensit? én még jövőhéten sem merek majd tesztelni mert ez még bármi lehet :( ami nekem feltűnt az az iszonyatos fáradság...... a mellem érzékenysége is furi kicsit de amikor tavaly terhes voltam ( sajnos elhalt 6 hetesen ) akkor annyira fájt hogy sírni tudtam volna....... persze úgyis gondolhatnám hogy a hatodik hétnél még nem tartok HA most esetleg sikerült.....egyszóval várakozom és bizakodom :) Marcsi
2008. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Sziasztok, mi is együtt voltunk a férjemmel márc. utolsó napjaiban+ápr.1-én is, meg 3-án..de nekem azóta kezdtek el fájni a melleim is és olyan menzesz előtti görcsöcskék jelentkeztek abban a pár napban, azután pár nappal később is+mellfájdalom, ami azóta csak erősödött-nagyon fájnak, ill. alhasi fájogatások, főleg a bal oldalamon..most vasárnap kéllene megjönnie. Kíváncsi vagyok mi lesz mindnyájunk "eredménye"? Írjátok meg..
2008. ápr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!