Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap nem kelene megjonni,...

Majuska2211 kérdése:

Holnap nem kelene megjonni, felek tesztet csinalni. Tegnap szornyen viszkedett a mellem a bimbo korul (allergia kizarva), es haspuffadasom is volt. Ma a derekam faj de nem mint ugy mint verzes elott. Szerintetek lehet hogy lesz valami belole?

Figyelt kérdés
Mar ugy szeretnenk kisbabat,ez lenne az elso.Mi a velemenyetek?kivancsi vagyok mert nem szeretnek tesztet pocsekolni
2012. febr. 16. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
párszor már kitette de más megfogalmazásba nagy drukk neked kedves, reggel csinálj tesztet s ird meg hátha babó van
2012. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia!Még egy két napot bírj ki és akkor már biztos nem lesz pocsékolás meg nem kell azt át élni hogy most negatívat mutatna pedig van babó!Kitartás drukkolok!!!!
2012. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Még 1 nap!! Készítsd ki a tesztet reggelre és hajrá!
2012. febr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
koszi nektek :-) es amugy ilyenkor a terthonek valtozni kellene?vagy milyen erteknek kell lenni terhesseg eseten?
2012. febr. 16. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:
na csinaltal tesztet?
2012. febr. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Felek megcsinalni,gondolod mutatna mar valamit ?
2012. febr. 17. 10:56
 7/9 Adri08 ***** válasza:

[link]


Ezt a táblázatot mindenkinek ajánlom!! Ebből nagyon szépen és pontosan kilehet számolni,h mikor érdemes valójában tesztet csinálni!!!

Remélem tudtam ezzel segíteni!! :)

2012. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Negatív:-(((((
2012. febr. 18. 12:42
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma is csinaltam egy tesztet mert még mindig nem jott meg..hátha de sajnos ez is negativ lett
2012. febr. 21. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!