Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 28-30 naposak a ciklusaim. A...

28-30 naposak a ciklusaim. A 11. és a 13. napon barnás folyásom volt (van). De a 12. -en semmi nem volt. Mitől lehet? Múlt héten voltam dokinál, azt mondta minden rendben. Nem fáj semmim.

Figyelt kérdés
2009. jún. 4. 11:55
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a peteérésed miatt volt ez a barnázás. Lehetettt a konkrét p.érés a 12. napon, és ezt jelezte a két napi barna.
2009. jún. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
még az előző válaszadó vagyok: nekem egyébként görcsölni szokott a petefészkem ilyenkor
2009. jún. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
igen,ez biztosan a középidőtől volt!a fájdalom is teljesen a normális,nekem is szokott lenni mindkettő,bár miota tablettát szedek,nem érzem se ezt,se azt hogy meg van.amugy fura,hogya dokid ezt nem mondta el!
2009. jún. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden teljesen normális! Valószínűleg elég fiatal vagy, még a ciklusod sem állt be teljesen, de egyébként minden a legnagyobb rendben.

A peteérés kb. a ciklus közepén (esetleg pár nappal előbb) következik be, esetedben ez a 12. nap volt, a körülvevő két nap pedig emiatt volt folyásod.

Egyébként meg szerencsés vagy, hogy semmi fájdalmat nem érzel :)

2009. jún. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!