Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki Jónás napon esett teherbe...

Aki Jónás napon esett teherbe adna tanácsot? Működhet?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta nem jön a baba. A múlt hónapban sikerült(a Jónás napon), de sajnos elment.:(

Már ez ilyen utolsó utáni próbálkozás, hogy ezeket a napokat is figyelembe vesszük, hisz így több nap van a babára.

Aki ezen a napon esett teherbe mérte a hőjét? Utána rögtön felment? Nekem a Jónás napom mindig a pém előtt 1 héttel van, ezért kérdezem.


Köszönöm, ha válaszoltok.


2009. jún. 4. 10:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi csak kiváncsiságból próbáltuk ki a Jónás naptárt,mert még csak 3 hónapja próbálkoztunk a babával,de bejött!!!Január 12-re írta és rá 7-8 napra már éreztem a hasszúrkát(persze akkor még nem tudtam, hogy a beágyazódástól szúr) és volt begyázadózásos barnázásom is!A hőmet sajna nem mértem, szóval ebbe nem tudok segíteni!Ja és nekem is a pé előtt kb 1 héttel volt a jónás nap!
2009. jún. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm. És gratulálok. Jó egészséget Nektek.
2009. jún. 5. 09:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!