Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36-40 napos ciklus esetében...

36-40 napos ciklus esetében lehetséges pé mensi előtt egy pár nappal?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy van-e olyan, hogy nem 14 nappal mensi előtt van pé, hanem mondjuk mensi előtt pár nappal. Van valaki aki tapasztalt ilyet. Jó ideje próbázunk a babára és ez is felmerült már. Köszi a választ előre is.
2008. ápr. 7. 19:02
 1/2 anonim ***** válasza:
neked akkor még peteérésed sincs.35napnál több ciklus esetén nincs peteérés.nekem is igy szokot megjönni sajnos.és én megkérdeztem a dokit mert nekem is a 30.nap körül ment fel a hőm és azt mondta hogy ha cysta van akkor megy fel igy.
2008. ápr. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem a legrövidebb 38. napos volt, a leghosszabb 40. napos. Én úgy látom, hogy nem olyan biztos ez a nincs pé, mert jópáran írtak ennél hosszabb ciklusnál létrejött terhességről is. (Itt még optimista vagyok.) Azért én még nem adom fel. Most teljes teázós, hőmérőzéses, ovu tesztes ciklust csinálok és ha ezek után sincs pé-m, akkor elmegyek dokihoz.


Mondjuk a dokimról annyit, hogy miután közöltem vele, hogy babát szeretnék, megvizsgált, majd közölte, hogy anatómiailag minden rendben, menjek majd vissza, ha terhes leszek. Úgy, hogy lehet, hogy más dokinál próbálkozom tovább (mondjuk, aki komolyan is vesz).


Mi fél éve próbálkozunk, csak az a baj, hogy már elmúltam 30 és nem szeretnék sokáig tétlenkedni ezügyben. Tehát, ha nincs pé-m, akkor segítsen az orvostudomány, ha tud.


Gondolom Te is úgy vagy vele, hogy ha bizonyítottan nem megy természetesen a dolog, akkor nem kell tovább "szenvedni" és hiú ábrándokat kergetni, hanem megtenni mindent ami lehetséges. Mondjuk ehhez kell egy jó doki is, aki veled együtt akarja, hogy összejöjjön és nem csak a problémamentes anyukajelöltekkel akar foglalkozni.


Bocs, lehet, hogy egy kicsit pesszimista hangvételű voltam, de ma úgy tűnik, hogy mindenki teherbe tud esni, csak én nem, és ez eléggé kétségbeejt.


Úgyhogy kitartást nekünk!!!

2008. ápr. 9. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!