Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Össze-vissza ciklus esetében...

Össze-vissza ciklus esetében mikor kezdjem az ovu tesztet?

Figyelt kérdés
6 hónapja 30-35 nap közötti ciklus, előző hónapban felszívódott a ciszta, előtt 28 napos ciklus volt.
2009. márc. 16. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ezt volt a gond. A doki elküldött a 21. napon prolaktin vérvizsgálatra. Aztán kaptam clostyt és bromocriptint is. Mellette mértem a hőmet és az ovulációs tesztet azt a 13. naptól kezdve csináltam minden este egészen addig, amíg pozitív nem lett, ill. a rákövetkező napon is. A 2. hónapban meg lett az eredménye a gyógyszereknek, előtte volt egy vetélésem és 1 éve próbálkoztunk. Érdemes megcsináltatni a hormonvizsgálatot ilyen ciklusra. Arra viszont nagyon ügyelj, hogy a prolaktin vizsgálat csak a ciklus 21. napján ad biztos eredményt. ha bármiben még segíthetek írj privát mailt. Sok sikert neked!!
2009. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!