Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kitolódik a ciklusom. Ez nagy...

Kitolódik a ciklusom. Ez nagy baj? Teherbe tudok majd így esni?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban fordult elő évek óta először, hogy késett a mensim. Elég sokat. Végülis megjött, voltam dokinál. Nem tapasztalt semmi rendelleneset és azt mondta, hogy előfordul az ilyen. Most viszont megint késik. Tegnap kellett volna megjönnie, de egyelőre úgy néz ki, hogy megint nem akar. Mindjárt megjön érzésem szokott lenni, múlt hónapban is volt. Félek, hogy kitolódnak nagyon hosszúra a ciklusaim. Így tuti nem fogok tudni teherbeesni? Tavaly nov. -ben hagytam abba a tabit. Azóta nem védekezünk, de nem is estem teherbe. Most meg ez történik a ciklusommal. Ezt a tabi okozza még mindig? Hosszú ciklussal teherbe tudok majd esni? Mert eddig 28 napos volt, viszont múlt hónapban 37.
2009. jún. 4. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálat!!! De tényleg, abból megtudod. Lehet, hogy csak a stressz, túlzott várakozás, akkor simán teherbe tudsz esni, de lehet, hogy valami hormonprobi. És ha nem hőmérőztél mostanában, akkor próbálj egy hónapot rászánni, legalább látod, hogy peteérésileg minden OK-e.
2009. jún. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ugyanezzel a problémával kerestem fel az orvosomat márciusban. egyszer csak hipp-hopp 50 napokra mentstruáltam. semmi problámám addig nem volt. nem küldött el hormonvizsgálatra, hanem kaptam clostit. és elsőre össze is jött a baba. a pémet még uh-gal sem követte. TAlán nem volt elég körültekintő, de nálam nem volt baj hála istennek.
2009. jún. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! El fogok menni ezügyben a dokihoz!
2009. jún. 7. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!