Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aggódnom kell a teherbe esés...

Aggódnom kell a teherbe esés miatt?

Figyelt kérdés
5. levél Lindynettet szedem. Folyamatosan különböző mellékhatásaitól szenvedek. Ma reggel kb. 9-10 órával a fog.gátló bevétele után hasmenésem volt. Most este 6 körül szeretkeztünk és az a fránya durex gumi kiszakadt, bennem ment el. Jövőhét szombaton kéne jelentkeznie a megvonásos vérzésnek. A szünet után másik gyógyszert kell szednem. Lehet így vmi gond, hogy pont a szünet előtt és gyógyszerváltás előtt vagyok? Amúgy percre pontosan szedem, minden szemet beszedtem eddig. Gyógyszerkölcsönhatásokra is odafigyelek.
2009. jún. 3. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha minden így van, ahogy leírod, kizárt, hogy terhes lennél. De pontosan szeded a tabit és még gumit is használtok? Vagy csak ma? Ha 9-10 óra eltelt, régen felszívódott a gyógyszer.
2009. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindig pontosan szedem, mivel emlékeztetőm van a telómon. Gumi nélkül csináljuk pár percig, utána mindig gumit húz, így sosem megy el közvetlenül bennem. Ma viszont baleset történt és aggódom a hasmenés miatt és amiatt, hogy pont szünet előtt és gyógyszerváltás előtt vagyok.
2009. jún. 3. 22:35
 3/9 anonim ***** válasza:
Értelek, dehát a tabi azt nem tudja, hogy Te gyógyszerváltás előtt vagy. Ez miért befolyásolná? Ha jól értelek, csak a jövő hét utáni héten kezdesz másikat szedni, addigra már régen bekövetkezne a megtermékenyülés, de ugye nálad ez így nem lehetséges. Jó persze van egy százalék esély mindig, de sztem ne erre gondolj.
2009. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Ha este vetted be, a reggeli hasmenés már nem számít.
2009. jún. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Gumi+gyógyszer? Minek az, drága, fölösleges és élvezet rontó. Ha ennyire félsz, inkább ne csináld.
2009. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem leszel terhes!
2009. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Azért aggódtam, mert pl. a mercilonnál (amire ugye váltani fogok) úgy van, ha nem veszi be az ember és nem pótolja 12 órán belül, akkor teherbe lehet esni, ha 1 HÉTEN belül volt szexuális kapcsolat. Nem értem hogyan, de 1 héttel visszamenőleg lehet gond. Nekem meg ugye itt a szünet is, amikor ugye nincs annyi hormon a szervezetemben. Ezért ijedtem meg kicsit. Parázós vagyok, ennyi. Annyiszor hallani, hogy tabi mellett estek teherbe, ezért gondoltam kikérem mások véleményét, kell-e 72 órás tabi.
2009. jún. 4. 07:11
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem,most a kérdezőt azért hurrogta le valaki ( 22:52 )mert szed gyógyszert is meg gumival is védekeznek!Már ez sem jó?Másnál meg az a bajod,hogy se tabit nem szed és még gumival sem védekeznek!Nem igazán értem!

Kedves kérdező szerintem igen kevés rá az esély,hogy terhes legyél de ha attól megnyugszól vegyél egy tesztet és a várt napján csináld meg ha esetleg nem jönne meg!

2009. jún. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tabletta mellett akkor esik valaki teherbe, ha valamit rosszul csinál. Terhesség alatt ismét teherbe esésre csak 3 vagy 4 alkalom volt a jegyzett történelemben.
2009. jún. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!