Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan számítsam a nemvárt...

Honnan számítsam a nemvárt idejét ilyen esetben? Mikor tesztelhetek? Segítséget kérek!

Figyelt kérdés

Tavaly fog.gátlót szedtem. Az első rendes menstruációm dec. 20-án jött meg. Januárban minden terhességi tünetem megvolt, de sajnos 5 nap késéssel (22-én) vérdarabok távoztak belőlem. 2 napig volt meg, pedig mindig normál 5 napos szokott lenni a menstruációm, 28 napos ciklussal.

Most mikorra ne várjam?


2012. febr. 15. 05:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy azt már kimutatná a teszt,de nem hiszem h az lennél mivel január 22.-án véreztél méghozzá darabokban.
2012. febr. 15. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha decemberben volt az első rendes menstruációd, ezt még nem is feltétlenül tudhatod biztosan, ilyenkor még tisztul a szervezeted,és egyáltalán nem biztos a 28nap.És ezért volt csak két napos a januári, még regenerálódsz.
2012. febr. 15. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Hozzáfűzném még, hogy 6 hónapig szedtem a fogamzásgátlót, októberben hagytam abba, előtte és utána más módon védekeztünk. Van már egy kisfiam, és várnánk a kistesót. :-)

2012. febr. 15. 06:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Jövő hét közepéig ha nem jön meg, akkor szerintem tesztelhetsz nyugodtan.
2012. febr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én decemberben hagytam abba a gyógyszert,és kb a 30.napon már minden terhes tünet előjött! Aztán januárban 36 napra megjött! Aztán februárban már 24 napra jött meg! Most meg fogalmam sincs mikor fog! Tehát a gyógyszer nagyon bekever! Sajnos! :( Egy babának én is jobban örülnék! :)
2012. febr. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Szerintem, ha 24-ig nem jön meg, akkor a jövő hétvégén tesztelj.

Remélem segítettem.

K.

2012. febr. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Már 29-e van, mi újság kedved Kérdező?
2012. febr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Jaj, nem is írtam meg, bocsánat!

Nem bírtam, és 18-án teszteltem egy halvány pozitívat, majd 21-én egy szupererőset.

Orvosnál még nem voltam, jövő hétre tervezem.

2012. febr. 29. 18:55
 9/15 anonim ***** válasza:
Jajj de örülök! Majd várom az eredményt :)
2012. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező! Szívből gratulálok! :) Nekem most 29 napos volt a ciklusom,vasárnap megjött! :(
2012. márc. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!