Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy ki segítséget kérhet?

Egy ki segítséget kérhet?

Figyelt kérdés

Mikortól érdemes hőmérőzni? Hüvelybe végbélbe vagy hónaljba kell?

/szeretném vezetni a ciklus. hu/

Reggel kell? felkelés előtt?

nem baj ha digitálissal teszem?

Akkor van esély a babára ha fönt van a hőmérséklet?

menzesz utáni első napon kell elkezdeni?


2012. febr. 7. 10:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Már a menzesz első napján el kell kezdeni. Lehet hüvelyben, szájban mérni. Van,aki hónaljban méri!

Igen, reggel, felkelés előtt mindig ugyanabban az időben kell mérni.

Peteérés előtt esni fog a hő, majd ha megtörtént, akkor megemelkedik és fent is marad. Ha babás lettél,akkor végig fent lesz, ha nem, az esedékes mensi előtt leesik!

2012. febr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segitséget!!
2012. febr. 7. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne hónaljban mérj, mert a maghőmérsékletre van szükség.

Természetesen érdemes a ciklus 1. napjától mérni, DE ami még ettől is fontosabb, hogy minden esetben ébredés után mérj, ugyanabban az időben és ugyanabban a testnyílásban!

Digitálissal is mérhetsz, de ne csipogásig, hanem 5 percig. (én ezt úgy oldottam meg, hogy a telómat beállítottam 5:55-re és 6:00-ra is hétfőtől vasárnapig, és így kivétel nélkül mindig ugyanakkor mérem a hőmet. Persze hétvégente mindig vissza szoktam aludni...)

Ha "biztosra akarsz menni", tesztelni akkor érdemes, ha legalább 16 napja magasan van a hőd.

Sok sikert! :)

2012. febr. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!