Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PCOS-ok! A Merckformin mennyi...

PCOS-ok! A Merckformin mennyi idő alatt fejti ki a hatását? Milyen hamar eshetek vele teherbe?

Figyelt kérdés
MA diagnosztizálták nálam a PCOS-t, Merck-et fogok kapni. Mik az esélyeim?
2009. jún. 3. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez egyénfüggő. Nekem 2 hónapig falási rohamaim voltak a Merckformin mellett, egyszerűen nem bírtam az édességnek ellenállni, holott sose szerettem. Aztán a 3. hónaptól fordult a kocka, elkezdtem fogyni és kevesebbet enni. Gyógyszeresen karban van tartva a peteérésem, vagyis stimulálnak. December óta annyiban javultam, hogy PCO"D"-ből, PCO"C"-re változtam. Ez nagy eredmény! :)
2009. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem 6 hónap Metformin szedés után sikerült teherbe esnem.Úgy, hogy volt más, ettől független hormonproblémám is. Egyébként a pco-szindroma.hu oldalon olvastam, hogy ha nincs egyéb gond, általában fél év alatt állítja be a ciklust és indítja meg a peteérést a metformin.


Az első válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy mi ez a C és D besorolás, mert én ilyenről még nem hallottam.

2009. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"D" = több mint 15 kis ciszta

"C" = 10 fölött, de 15 alatti ciszta

"B" = 10 alatt, de 5 fölötti ciszta

"A" = 5 vagy annál kevesebb ciszta

2009. jún. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem semmit nem mondott az orvos ezekről a kategóriákról, csak annyit, hogy sok kicsi cisztát lát. :-( Remélem, akkor ez a fél év nálam is így lesz, már nagyon várjuk ŐT.
2009. jún. 4. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!