Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van így esélyünk a babára?...

Van így esélyünk a babára? Többi lent.

Figyelt kérdés

Általában 25-26 naposak a ciklusaim. Február 1-én volt az utolsó mensi első napja (ill. január 31. este kezdődött, de úgy tudom, a következő reggeltől kell számolni.) Ezek szerint ugye tegnap volt vagy ma van pé. Általában szoktam tudni, mert tojásfehérjés szokott lenni a nyák, de most nem állítanám egyértelműen, hogy olyan.

A lényeg, hogy pénteken és tegnap reggel voltunk együtt. Ez esetben van esély a babára? Sikerülhetett?


2012. febr. 13. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
A spermium kb. 3-5 napig életképes, ezért még a pénteki is belefér, de a tegnapi mindenképp. Sikerülhetett, de azért jó tudni, hogy minden kedvező körülmény ellenére sem 100 % a recept:))) Nekem is minden hónapban változó a folyás. Van, hogy érzem az ovut, van, hogy nem. A mensi is változó szokott lenni. Úgyhogy attól, hogy nem olyan a nyákod, mint szokott lenni, még jó eséllyel indultok. Mindent megtettetek a cél érdekében:))) Drukkolok!:)
2012. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm választ és a drukkot!:)
2012. febr. 13. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!