Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rápillantanátok a görbémre...

Rápillantanátok a görbémre légyszi!?

Figyelt kérdés

[link]

Arra lennék kíváncsi,hogy volt e szerintetek peteérésem ill meg is repedt e?Legalább ezt tudjam ha már megint nem sikerűlt!:-(

Köszönöm!!!


2009. jún. 3. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem volt, de nem voltatok együtt.
2009. jún. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen sajnos nem tudtunk együtt lenni mert a férjem külföldön dolgozik és nem volt itthon!Ezért nem is vagyok annyira rágörcsölve,hogy miért nem sikerűlt de legalább már más is azt mondja,hogy legalább volt pé meg meg is repedt.Ez azért kicsit megnyugtat,hogy legalább volt/van!

Köszönöm a gyors válaszodat!

2009. jún. 3. 16:05
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt még elfelejtettem írni, hogy próbáld meg egy időben mérni a hődet. És ne add fel tényleg: tudod: új hónap- új mensi- új remény! :) Sok sikert! :)

Első válaszadó

2009. jún. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igyekszem egy időben mérni.

Nagyon aranyos vagy,hogy biztatasz köszönöm!Reménykedem minden hónapban most talán már könnyebb,hogy tudom idáig mi miatt nem sikerűlhetett!Nemrég kiderűlt,hogy a pajzsmirigyemmel beteg vagyok de a gyógyszer szedése óta szerencsére javúlt!Most már csak a jó időt kell elcsípnünk!:-) Igazad van új hónap,új remény!:-)

Köszönöm mégegyszer a válaszodat!

2009. jún. 3. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!