Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most csak bebeszéltem magamnak...

Most csak bebeszéltem magamnak vagy tényleg terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnénk már babát,de sajnos egy nap késéssel 27.-én megjött,31.-én el is múlt.Utána egy napig barnáztam,majd két napon keresztül világosbarnás-rózsaszínes folyáson volt.Mensi közben szédültem,meg zsibbadt a kezem,lábam(ilyen még nem volt).Mostanában szurkál a hasam,gyomorsavam van,rosszul vagyok reggelente és álmos vagyok mindíg.Szerintetek?
2008. ápr. 7. 13:33
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyi,hogy a melleim néha picit fájnak...lehetséges,hogy terhes lennék?De akkor miért jött meg?
2008. ápr. 7. 13:34
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

teszt.


és ha ennyire görcsösen akarod akkor nem is fog össze jönni. én sem lennék egy görcsös anyuka gyereke.

2008. ápr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hallottunk már ilyen esetről, hogy az első hónapban sokan nem is tudják, hogy terhesek hiszen mensiztek. Az ismeröseim körében is volt, hogy mikor elment a dokihoz már a harmadik hónapban volt. Talán tesztelj.
2008. ápr. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát gyakran előfordulhat olyan, h terhességnél is megjön, pl. barátnőmnek a 4. hónapban múlt el... fura, de van ilyen, én a helyedben csinálnék azért egy tesztet, persze ne éld bele magad, de azért szorítok nagyon...:)
2008. ápr. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Nem görcsölök rajta,mert amint megjön,el is felejtem az egészet,de nem akarok csalódni ,ha negatív lesz a teszt,várok a következő mensiig..ha kibirom.Azért elég fura!Mégegyszer köszönöm!
2008. ápr. 7. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát... Én biztos nem bírnám ki, hogy ne teszteljek... Álmosság, gyomorsav, szédülés, reggeli rosszullét...

Érdemes lenne tesztelned, de előtte készítsd fel magad a negatívra!

Viszont, ha pozitív, akkor meg ideje lenne elmenni dokihoz, és a terhesség orvosi megállapítását kérni, plussz tudni kell, jó helyre ágyazódott-e, stb! Úgyhogy ne várj a végtelenségig azzal a teszttel!

2008. ápr. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nemhiszem hogy baba.de e keseredj el majd összejön neked is egyszer. én is vároik
2008. ápr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!