Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki képzelte már oda a második...

Ki képzelte már oda a második csíkot? Lehet, hogy bebeszéltem magamnak?

Figyelt kérdés
Most csináltam egy tesztet. Először ki akartam dobni, hogy negatív, de gondoltam megnézem előbb fénynél is, és láttam egy eszméletlenül halvány második csíkot. Nem tudtam eldönteni, hogy a második csík helye, száradási csík vagy mi. Megkérdeztem a férjem, szerinte nincs ott semmi. :(
2011. jún. 5. 06:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Én igen! Bár mi még akkor nem terveztük. Mutogattam a kolléganőmnek,hogy ha így meg úgy fordítom, akkor látja-e. Semmit nem látott. Meg is jött akkor.

Most,hogy terveztük halvány, de kivehető csíkom lett.

2011. jún. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy beképzelem, és nem!!! Pedig csak 1 fajta égőnél csak bizonyos szögből és csak én láttam. Azt hittem, hogy beképzelem. De csak nem jött meg... és most 16 hetes babás vagyok.
2011. jún. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még tapasztalatokat, légyszi!
2011. jún. 5. 08:16
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én addig szoktam nézni amíg nem látok valamit:)) fény felé fordítva néha láttam száradási csíkot, ilyenkor mindig megjött, nem volt baba, amikor ténylegesen volt akkor is láttam halványat, de csak én láttam más nem:) viszont akkor azonnal ott volt a második csík , és olyan vastag is volt mint a controlé, csak piszok halvány , de színes.
2011. jún. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Amit én láttam a ma reggelin, az is színes volt, eszméletlenül halvány rózsaszín...
2011. jún. 5. 09:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor babagyanús a teszt, két nap múlva ismételd meg, mivel kétnaponta duplázódik a hcg, és akkor már szépen fog látszani:)
2011. jún. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tedd fel ide a képet és mi megmondjuk hogy pozitív vagy negatív...


2 kisfiú anyuja

2011. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia. Kidobtam, amikor a férjem azt mondta egycsíkos. :(
2011. jún. 5. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!