Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes lehetek?! A...

Vajon terhes lehetek?! A barátommal szeretkeztünk védekezés nélkül, mint három éve minden alkalommal (eddig soha nem volt baj). Most is időben "kiszállt", de amikor elment, jó pár - na jó, nagyon sok- csepp a nemi szervemre cseppent.

Figyelt kérdés
Azonnal letöröltem, és fürödtem is, bár tudom, hogy ez már nem igazán számít. Szerintetek terhes lehetek? Talán javít a helyzeten, hogy fölöttem volt, amikor kicseppent, nem pedig szemből érkezett, az viszont nem túl jó előjel, hogy a ciklusom közepén vagyok. Bekerülhetett az ondó a hüvelyembe?
2009. jún. 3. 14:26
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem valószínű, hogy terhes vagy, de ha nem akarsz gyereket miért nem védekeztek??? Ennyi eszetek sincs? Az ilyen felelőtlen emberek megérdemelnék, hogy teherbe essenek, úgy amikor nem akarják! Esztelenek! Mások meg éveket bajlódnak, hogy sikerüljön a baba, te meg ha összejött elvetetnéd?!
2009. jún. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A cseppektől szerintem nem lehetsz terhes, viszont az előváladéktól inkább. szerintem....
2009. jún. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fel sem merült bennem, hogy elvetetném. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2009. jún. 3. 14:50
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem valószínű, hogy teherbe estél.

A méhedig kell jutniuk a "kisfickóknak" a megtermékenyítéshez és ha csak kívülre cseppent rád, akkor kizárt.

De ahogy az előttem szóló írta, az előváladéktól akár az is lehetnél.. bármikor. :)


Üdv.

2009. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hat...en pont igy lettem terhes,kesobre terveztuk a babat de o ugy dontott elobb jon.nagyon orvendtunk azert,es mar alig varjuk,hogy itt legyen.udv 32 hetes kismami
2009. jún. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyitől nem leszel terhes.Az első válaszoló meg ne írkáljon már ilyen hülyeségeket! Baleset történt, mi ebben a felelőtlenség?
2009. jún. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. válaszoló vagyok. Az a felelőtlenség, hogy már 3 éve így csinálják!!!
2009. jún. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem se vagy terhes! Legalább 1-2 ml ondónak kell lennie a hüvelyedben, hogy megtermékenyülhess.

De azért ezután jobban kell majd vigyázni. :)

2009. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!