Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvileg 3 nap múlva (nem)...

Elvileg 3 nap múlva (nem) kéne hogy megjöjjön, de annyira azt érzem hogy baba van. Hányingerem is ma jelentkezett, mellem kicsit feszül. Van olyan teszt, amit esetleg már meg lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2009. jún. 3. 14:25
 1/4 A kérdező kommentje:
És még valami: a méhszájam zárt és eléggé fent van.
2009. jún. 3. 14:26
 2/4 anonim ***** válasza:
a LEGJOBB TESZT A QIPIDO,DE MÉG VÁRJ PÁR NAPOT SZERINTEM!SZORÍTOK,NEKEM ERRE A HÓNAPRA SAJNA MÁR NEM SOK ESÉLYEM MARADT!TÜRELEM!
2009. jún. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves biztatásod! Türelmem az nem sok van, nagyon nagyon várjuk a babát, hisz épp egy félidős terhesség elvesztése után vagyok.
2009. jún. 3. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia,nekem a clearblue 2 nappal a nem várt elött reggel kimutatta.Igaz nem nagy érzékenységű teszt,azt hiszem 50-es,de nagy felületen szivja fel a vizeletet,ezért jó.12+5hetes kismama
2009. jún. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!