Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Úgy el vagyok keseredve!...

Úgy el vagyok keseredve! Menzis érzésem van minden tünet arra utal hogy megjön a menzim de ez már a 35. nap és volt peteérésem?

Figyelt kérdés
doki nézte és volt peteérés de akkor miért késik?
2009. jún. 3. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:

a doki melyik napodon mondta hogy látja a peteérést? mert onnan 14 napra nem várd..

ha meg késik miért nem tesztelsz?

2009. jún. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Nem hőmérőztél reggel? (nyelv alatt 5 percig, higanyos mérővel) ha magasabb a szokottnál, akkor magas a progeszteronszinted, ami jelentheti a terhességet. Az, ha "megjön érzésed" van, a terhességet is jeletheti, nekem is végig az volt, fájtak a petefészkeim, a melleim, a fejem. Ha már 35 napja nem jött meg, akkor lehet, hogy érdemes lenne reggel egy tesztet csinálni. A bizonytalanságnál a biztos rossz tudása is jobb! Ha meg (kívánom) mégis kopogtat a gólya, akkor fontos, hogy mielőbb tudj róla, hogy kaphass hormont, ha netán kevés. Én többek között e miatt vetéltem el, hogy a doktornő nem küldött el laborra, azt két héttel később, amikor már a magánklinikai rendelésre adott időpontot, tervezte. Csak a progeszteron szintem eléggé alacsony, mint ahogy azt utána kivizsgálták, így szegény kis magzatomnak esélye sem volt. Ezért fontos, hgy minél hamarabb megtudd a tényeket!Drukkolok, sok sikert! :)))
2009. jún. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia,én a helyedben tesztelnék,Én 1 nap késés után csináltam is és pozitív lett gabrielle tesztel.Drukkolok
2009. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nekem már csináltak vérvételt mivel mostlenne átjárhatósági vizsgálatom. és 13. nakörül volt pém. de ha van pém 31 napra vagy 30 ra jött mindig meg.
2009. jún. 3. 15:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A körülményeket olvasva, itt lenne az ideje a tesztelésnek reggeli elsőből! :)

Drukkolok! Majd írd meg az eredményt!

2009. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem szeretnék 1000ft ot pazarolni tesztre mert dokihoz ugyis elkell mennem.
2009. jún. 3. 16:15
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha összejön a baba, amit szívből kívánok, akkor ennél sokkal többet kell majd "elpazarolnod". Ha már ezt is pazarlásnak veszed, akkor biztos, hogy szeretnéd ezt a babát?
2009. jún. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
utolsó!!!mi már évek óta probálkozunk és nemtudod elképzelni sem hogy mennyit költöttem tesztekre!és tudod már beleuntam ebbe és inkább várok minthogy kdobjak ennyi pénzt.
2009. jún. 4. 11:25
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok! Sajnos el tudom képzelni, mert már mi is majdnem két éve próbálkozunk a tesóval. Az első is csak egy év után jött össze, közben volt 2 vetélésem. Pont ezért lenne fontos neked is, hogy minél előbb tudjál a terhességről, mert nálam az volt a baj, hogy nem mentem elég korán és nem tudott a doki terhességmegtartó gyógyszert írni. utána már mondta, hogy ha 4 napot késik, csináljak tesztet és azonnal menjek.
2009. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!