Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Peteérésem október 17-én...

Peteérésem október 17-én (plusz-mínusz egy-két nap) volt. Párommal akkor 3 napon keresztül "próbálkoztunk". Ciklusaim átlagosan 30 naposak, tehát valamikor a hétvége felé aktuális a következő mensim. Terhességi "tünet" a következő?

Figyelt kérdés

A mai napon, iszonyatos éhségérzettel társuló ébredés után egész nap émelyegtem. Egyelőre semmi egyéb, klasszikus terhességi "tünet" nem jelentkezett, illetve nem tudom, ez már lehet-e az (nem túl korai?), vagy csak influenza..... vagy egyéb nyavalya.

Ötlet, tipp? Tud valaki valamit? Előre is köszönöm!

(és szorítsatok, én a babában reménykedem! :)


2008. okt. 27. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Péntektől tesztelhetsz,nekem előtte való nap már reggeli rosszullétem volt.
2008. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én a helyedben vennék egy tesztet, de bíztatóul csak annyit, hogy nekem is így kezdődött! :-)

Üdv 37 hetes kismami!

2008. okt. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Megvettem a tesztet :) Csak igazából nagyon türelmetlen vagyok ahhoz, hogy hétvégéig csak találgassak... :) De egyelőre nincs más választásom, azt hiszem.
2008. okt. 27. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
hétvégéig várnod kéne, vagy próbáld kiszámolni, melyik napra nem várod, és előtte 1-2 nappal már lehet, de a negatív eredmény ilyenkor még nem biztos. Drukkolok neked! Pláne mert nekem olyan3-5nappal előtte már volt pozitív tesztem, persze nagyon halvány!
2008. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon hosszú hét lesz... :)
2008. okt. 27. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csináld meg, legfeljebb veszel hétvégén is eggyet! (2. válaszos)
2008. okt. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát a ma reggeli teszt nagyon negatív... Remélem, csak korai, még azért egy darabig szívem szerint homokba dugnám a fejem :)
2008. okt. 28. 08:47
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért ne dugd homokba a fejed, csak korai teszt volt! Hétvégére már biztosabbat tudsz majd! Ha sikerül elfoglalnod magad s a gondolataidat mással(jóóó tudom ez állatira nehéz) hamar itt lesz a hétvég!
2008. okt. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Tényleg ez a legnehezebb: elterelni a gondolataimat.

Ráadásul sokkal fokozottabban figyelek a testemre: az, ha olyasmi fájdalmat érzek időnként a hasamban, mint mielőtt megjön, egyértelműen azt jelenti, hogy meg is fog jönni, vagy jelentheti ennek az ellenkezőjét is?

Kb. 3-4 nap múlva lenne esedékes egyébként.

2008. okt. 28. 11:42
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem, nem a teszt volt korai, sajnos tegnap este megjött :((

Szóval megint nem lesz baba :((

2008. okt. 30. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!