Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt az utolsó mensije...

Kinek volt az utolsó mensije 19. -én? és mit érez most? (persze ha babára vár! )20. -án(nem)kéne megjönnie.

Figyelt kérdés
2008. ápr. 7. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 14-én volt meg utoljára! És most pénteken nem kéne megjönnie! Babát tervezünk:D!

A petefészkem szurkál picit de azon kivül nem érzek mást nagyon!

Te érzel valamit?

2008. ápr. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sziaztok nekem is a mensim 03.19-én volt ,04.16.-án (nem)kellene megjönnie.A derekam fáj melleim enyhén fájnak számitásom szerint egy hete volt peteérésem,a hőm mátol honaljban mérve 37 ébredés után.
2008. ápr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem 18-án volt meg utoljára, pé-m kb. szerdán volt. Most picit görcsöl a hasam, mellem is enyhén fáj, álmos, lusta vagyok. De semmi más. 13-án NEM kéne megjönnie. Hajrá!!

Folyásotok, méhszáj, esetleg nyálka milyen nálatok?

2008. ápr. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem 11-én nem kéne megjönnie. Volt eddig fehér folyásom krémszerü de ma még nem nagyon! Petefészek szurkám volt!

Nemtudom mire gondoljak de nagyon szeretnénk már babát:D!

2008. ápr. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! nekem a folyásom az egyenlőre sok, bár nem tudom, hogy ez jót jelent-e ha babát szeretnék!? Én úgy számoltam, hogy 1-2.-a körül volt peteérés! Most tarthatok a beágyazódás szakaszban! Ti mit éreztek most? Folyás? Egyéb jelek?
2008. ápr. 8. 07:26
 6/6 A kérdező kommentje:
Akinek 18-19-én volt meg utoljára írjon nekem privátot! Köszönöm!
2008. ápr. 8. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!